Kaip SvP..................

turistux rašė:

aš žinau chjevą tūčią ežerų, kur yra lydekų

Tai ko nieko nepagauni? A?

Alvisk rašė:

kodel nusprendei kad jame yra lydeku, klok Šypsena

Tu man pasakyk nors vieną ežeriuką, kureme nebūtų lydekų… Jųū visur yra.

Šypsena

Alvisk rašė:

kur tas ezeriukas, kodel nusprendei kad jame yra lydeku, klok Šypsena

Nežinau , koks ten ežeriukas.
Draugelis turi prie jo sodybą ir yra ten pagavęs.
Va tiek tik aš žinau . Liežuvis

aš žinau chjevą tūčią ežerų, kur yra lydekų

Vakar tvarkiau metalo krūvą namie, kuri kažkada buvo vadinama blizgėmis. Žodžiu rūšiavau, bandžiau atkabinti vienas nuo kitų, dėliojau į atskiras dėžutes.
Didžiai savo nuostabai aptikau, kad gana daug turiu visokių monstrinių vartiklių, visokių sunkių sukrių, kai kurios nuo amžiaus jos jau parūdyję, apsilupinėjusios spalvos, žodžiu ne koks vaizdas.Nustebęs
Pagalvojau , kad reikia pagražinti tas monstrines blizges.
Prie kelių vartiklių kablių pririšau ne mažiau monstriškus kūšius.
Ir kaip man gražu patapo…Aš nekaltas
Tiesiog jei pats būčiau žuvis, tikrai susidomėčiau tais pričindalais. Šypsena

Aš beplaukiodamas nesėkmingai, atvirkščiai, nurišau visus kūšius- pagalvojau, kad gal lydekoms jie nepatinka, bet ir tai nepadėjo

turistux rašė:

Aš beplaukiodamas nesėkmingai, atvirkščiai, nurišau visus kūšius- pagalvojau, kad gal lydekoms jie nepatinka, bet ir tai nepadėjo

Na aš sekmadienį patikrinsiu, kaip ten su tomis lydekomis yra. Bandyiu kažkokį be pavadinimo ežeriuką prašukuot. Aišku, jei leis klimatinės sąlygos. Va tada tai galima bus pafilosofuoti, ar su kūšiais geriau, ar be jų, ar iš vis jokio skirtumo.

Simonas vardu Petras rašė:

…kaip ten su tomis lydekomis yra. Bandyiu kažkokį be pavadinimo ežeriuką prašukuot…

kur tas ezeriukas, kodel nusprendei kad jame yra lydeku, klok Šypsena

Simonas vardu Petras rašė:

Tik va klausimas: KĄ?

Kai viską pabandysi atlikti su gaidžio, ar vištos pailgomis plunksnomis, tada ir pamatysi… Tiesa sakant neisivaizduoju kas ten pas tave gaunasi…

NeTacis rašė:

Kai viską pabandysi atlikti su gaidžio, ar vištos pailgomis plunksnomis, tada ir pamatysi… Tiesa sakant neisivaizduoju kas ten pas tave gaunasi…

Jeigu tau teisybę pasakyti, gaunasi totali xuinia.
Vakar bandžiau tikriausiai gaidžio plunksną. Nukirpau ją nuo fabrikinės blizgės, kurios niekuomet nenaudoju. Ten visas kuokštas raudonų poilgių plunksnų. Tai va. Rezultatas pasakiškas. Visiškai nieko panašaus į tuos keistus prieš tai surištus kūšius.

Nu va.
Vėl aš su savo muselėmis.
Pamirkiau plunksnas verdančiam vandenyje. Kotas tikrai suminkštėjo, bet muselės kokybės tai nei kaip neįtakojo.
Vis tik aš kažk ne taip darau…Nustebęs

Tik va klausimas: KĄ?

NustebęsNustebęsNustebęs

ŠypsenaŠypsenaŠypsena

Cha chaCha chaCha cha

LiežuvisLiežuvisLiežuvis

??? pablūdai?

Simonas vardu Petras rašė:

??? pablūdai?

jo biski, kazkodel…

ir kaip? Nekaltas