Kaip sutariate su tevais???

Sakyčiau lb geri. Gerai

Normalus. Tik kartais tevai uzknisa mane, o as - juos Cha cha

Su mama labai geri, su tėvu Ne

perfect Taip

Atsakymas vienu zodziu-

nieko gero, ir gerai bus tik tada kai negyvensim po vienu stogu

su tevu - super Gerai, kartu su kompu pliekiam serious sam, morrowind, Postal2 Šypsena ir kitus grajus kai gryztu namo. jis zino kad rukau ir man nieko nesako, ir mamai nieko nestukacina Šypsenasu mama - vidutiniai, beveik nekalbam, ne del pykciu o tiesiog ner apie ka sneket su ja Šypsena ech…is dalies gerai kad su tevais nebegyvenu jau (del motinos) ir gaila kartu (del tevo) , ech…pasiilgstu jo as Šypsena

Sakyciau visai OK! Drovus Nors visko buna… Pavargęs BET KAM GI NEBUNA ???

Noreciau geriau sutarti DrovusBet kaip yra, taip gerai.

Nezinau kad nesusipykstam viskas ok o siaip man atrodo kad as jiems nelabai idomi! jie domisi manim tik tiek kiek privalo o privalo nedaug Nustebęs

su tevu - nuostabus,nes nei as,nei jis nesidomim viens kito gyvenimais. mes shnekam tusciom temom,bet tox bendravimas mano manymu ir turetu buti tarp dukters ir tevo. o su motina prasciau… ji per daug kishasi i mano gyvenima,o taj juodaj erzina Kanda

gerai Taip Apkabinimas

su tevais santykiai pakankamai silti Cha cha dziaugiuosi, kad normaliai su jais sutariu Liežuvis~

Visai gerai Gerai Cha chabet visko buna Pavargęs

man tai puikiai Cha cha. As paprasau - jie man duoda Laimingas. O jeigu jie papraso, as dar pagalvoju…Bet galiausiai sutinku ir jiems pasitarnauti MirktZodziu, gera tureti tevus kurie pildo tavo norus ir visai negaili pinigu Mirkt

net jie gal nevengia Cha cha uj geras o jei rimtai tai puikus… nors buna visko mes visi labai mylim vieni kitus

labai gerai.

Nesutariu Ne

kai nesimatom tai geri kai susitinkam tai blogi…manau geraiusi kai gyveni atskirai ir pas tevus atvaziuoji kaip svecias Šypsenataip geriausia Šypsena va as artimaiusisu metu ir ruosiuosi iseiti atskirai gyventi visam laikui, jau dabar beveik atskirai tai manau bus geraiu abiem pusem Šypsena

su tevais sutariu gerai, dar nebuvo rimtesnio barnio Nekaltas