Kaip sutariat su tewais?!?!

ziuriu jus cia neblogai sutariat su tewais… NekaltasKad man taip

kaip mes sutariam? niu labai idomus klausimas… bet geras, klausyk, jeigu as matyciausi su savais tevais, tai galbut netgi ir sutarciau Juokiasi o seip kolkas gyvenu viena… su papugele Cha cha Cha cha taip kad lyg ir nera su kuo pestis… o gal verta isigyti koki nuolatini sugyventoja? Juokiasi Cha cha

ankschiau su tevu sutardavau geraij…su mama pykdavaus…o db…taij su tevu nlb kaijp sutariau…bet kaijp pati pradejau geruoju…taij kol kad viskas ore Girtas

gerai sutariam Taipbet nieko ‘tokio’ nepasakoju… Ignoruoju

geraj sutariu… Taip Cha cha

Suprantu, kad išskyrus liliputus Cha cha. Tu juk su jais nedraugauji.

liabai gerai Taip Apkabinimas

Kaip kada kartais laaabai pykstames,o kartais laaabai graziai sutariame,bent jau mane tevai tikrai laaabai stengiasi suprasti Taip Cha cha Girtas

viska buna… viska rejkia… Cha cha Cha cha Cha cha

normaliai sutariu…

nioo shepj sutariu…bet kartjas buna atvejiu kaj ir pasipeekstam…

su mamka tai normalej Nekaltas… o su tevuku tai pasipyxtam, ba pats kimba Pavargęs

Su abiem pakankamai gerai…

niumiz sutariu gan geraj… buna ajsq kad pasipykstam… panervinam vieni kitus…bet galima ir nuosirdziai pasikalbeti… Taip

Na kazkaip…Kadangi su mama esam labai skirtingi zmones,visada buvo konfliktu…Ju niekad neisvengiam Nekaltas Kanda Na o su teciu manau mano santykiai visada yra geri,nerealiai ji gerbiu.

niu nelapaj kajp … Drovus~~~ niuz bet kartajs visaj pavyxta… Taip~

gyvenu tik su mama. labai gerai su ja sutariam nes esam tik dviese. viska viena kitai issipasakojam Laimingas

Nera taip kad tevam pasakociau absoliuciai viska, kas atsitinka mano gyvenime. Taciau siuo metu musu santykiai itin silti. O siaip jei jau prasideda kivirciai, tai jau cia tevai del visko kalti. As tik issakau savo nuomone, o jei ji nepatinka tevam, tai iskart prasideda karas. Laimingas

nekaip… Ne pykstames del kiekvienos smulkmenos… Nekaltas

wa wa…ash taj eduos juodaj…nirwoja mane…pasedek tu nors truputy namie jau prasideda marazmaj… Kanda~~ geriausiaj taj kuo mazhiau juos mateet ir tada bus peekchio mazhiau… Nekaltas~