Kaip susidraugaut su zmonem ir patikti jiems?

visiems daug sypsokis … is patirties sakau - padeda !

sutinku!!!Taip Cha cha Gerai Ir stenkiz is kart bendraut ,newaiskiok wiena ir panasiai…Šypsena stenkiz junktiz prie klasez…Nekaltas

Cha chaCha chaLaimingas

buk draugiska(as) ir neapsimetinek…o svarbiausia buk patsIgnoruoju savimi… Gerai

uj kiek daug jusu Šypsena aciukas laba visims uz patarimus,anksciau nerasiau(ir ilgai nerasysiu Piktas )nes kompe virusiukas ir kraustausi vis dar…

tai va su shule mano-viskas LUX Laimingas yra lietuviu sioj shulioj,ir labai fainuciuLaimingas tai va.linxma buvo labai,veltuj jaudinausi Laimingas weee kokia ash happy Laimingas

T&X uz patarimus drauguziaiMirkt

tau nera sansu

Buk savimi…niekuom kituo bet savimi!

ateik gerai nusiteikus,tokia nu ciki ir tikrai viskas bus gerai!!dar kokiam bachurui siaip ant bairio mirktelek ir viskas bus gerai!!pati taip dariau!!LabasCha chaTaip

Dziaugiuosi,kad viskas taip CoOlCha cha
SaunuoleFlirtas

mane,tai nervuoja tokios,kur bando patikt, viska pagal mane daro…kazhkaipVeee
buk savim ir susirasi tikru draugu Taip
o siaip neliudek,akd reikia pereit i kita shule,jei tie klasiokai tikrai draugai buvo - bendrausit ir toliau, o naujoj shulej niekas apie tave nezhino visokio shlamshto,tai gali pati prisikurt Nekaltas
bet chia irgi nelabai gerai.
tai buk savimi

nesyjawdink ash shiemet i kita shulia kitam mieste perejaw ir galiu pasakyt,kad reikia niekam neltyst i su.bi.ne o drawgai sawaime aciras…

Pabandyk but savimi.LaimingasReikia buti nuosirdziai, linksmaiCha chaTada susirsi daug draugu.Tiklai.

Buk savimi.

Žvaigždė

Taip

Aisku nesikelk per daug…Liežuvis O siaip draugu tikrai bus…Šypsena

jo tikraj buk sawimi ir stenkis buti zawinga ir linxma! Taip

hey zujkute Šypsena girdejau is cikagos esi? o as is los angelo Laimingas kas rytu pakranteje naujo? vat as irgi siais (anais) metais ejau i nauja mokykla, tai ziauuuuriai baisu buvo is pradziu, bet dabar viskas ciki-piki, net ir nebeprisimenu kaip pirma diena baisu buvo Juokiasi

Mm as irgi sia sawajte ejsiu i nauja shulia bet ji man bus tik treciaLaimingas
O i kokia shulia ejni?

Palos South Middle SchoolLaimingas ziu gal klasiokaj boosim Mirkt

Vienintelis patarimas , BUK SAVIMI Laimingas

Nusisypsok…Mirkt To pakaks ;}