Kaip sureaguotumet?

AŠ KIAULĖ, TU KIAULĖ… ir mes visi (TADA!!!) KIAULĖS!!! P.S. Vienintelis dalykas dėl kurio galėčiau susinervinti Bangoj, tai ilgos žinutės mistinis neišsiuntimas adresatui. Chill.

siaip jau as daug keisciau ir apakus jauciausi, kai tokiam puslapy radau savo destytojo nuotrauka Juokiasi na, tiesiog todel kad jis mum deste, kad zinom uzimamas pareigas, kad… aj Cha chajop. i sita puse man varzteliai irgi nesusuka: nu kas cia tokio? isvis neaisku pirmiausia kada ta nuotrauka ideta, gal pries 2 metus, kai ne nedraugavot ir pamirsta. kas tokio, jei zmogus su kazkuo susipazista ir blevyzgoja internete? tokiu atveju reikia pakaltint ir tuom, kad jis gatvem vaiksto - irgi daugybe potencialiu progu nusideti Juokiasieikit sau su tais isvedziojimais ir problemu darymu is visko Cha cha

cvekaitis prajuokinai Cha cha aciu, reikejo Gėlė

5 litai Drovus

niu nemanauw kad cia kazkas blogo … Drovus nes wa akj drauwgawauw su bernu tej abu sedejom ieskok Taip ir nieko cia blogo Cha cha

mano nuomone kita nei daugumos cia rasinejanciu. Jei taip atsiriko, tai reiskia kazka tikrai. Tai reiskia, kad baxurui nepakanka taves, jis, kvailelis, iesko nuotykiu is salies. Labiausiai apgaletinas yra apgaudinejimas. “As idejau foto, tai nieko nereiskia, as susirasineju, tai nieko nereiskia, as pasimylejau, tai nieko nereiskia, iskepk man kiausiniene plzzzzzz”. Zmones, kurie gyvena teisingai, jie taip nedaro. Elgiasi negarbingai tavo baxuriuks. Negerbia taves, tavo jausmu, tavo poziurio i ji ir jusu santykius. As pats reaguociau neigiamai i toki dalyka. Ir as esu tikras, kad neigiamai reaguotu didzioji dauguma visu zmoniu, kurie cia rasineja, jei jie atsidurtu tavo vietoj. Fantazuotojai, teoretikai, paziureciau as, jeigu jus myletumete kazka, o tas kazkas susirasinetu atitinkame forume atitinkama tema su atitinkamu atspalviu su atitinkamais asmenimis. Juokinga, niekas is jusu tikrai neskatintu tokios savo mylimojo veiklos ^^. Fantazuotojai… Cha chatavo baxuriukui reiktu ikresti biski daugiau smegenu, jei jis ju isvis turi Mirkt. Sorry uz zargona, bet jis daro blogai, butent todel tu pasijutai taip negerai. Suprantu tave, vargsele Nežinau, ir uzjauciu, tai tikrai nemalonu Nežinau. PAsakyk vaikinui, ka jauti del tokio jo poelgio ir jeigu jis (jus) pakankamai subrende, manau, viskas bus gerai. SEKMES Gėlė

Nuotrauka idejo kai draugavom ir tikrai jos nepamirso,nes i diena ne viena karta ten prisijungia…As nenoriu jo laisves varzyt, bet man tai sunku patiket,kad jis ten apie ora susirasynetu…gal ir per daug as cia dramatizuoju,bet skaudu,kai mylimas zmogus taip daro Liūdnas as taip nesielgciau,nes tikslo nematau, o jis reiskias mato Žliumbia

vadinasi jei iesko, jam kazko truksta. galbut tu neatitinki jo svajoniu moters idealo, jei jis sedi nete ir iesko kitos Nekaltaso kam daba lengva? Nekaltas

as tikrai netoleruociau tokio dalyko…palaikau tavo pozicija. jei kartu- tai kartu,kam tos kitos?..ar tie zmones kalbeja apie laisve,bent jau rimtus santykius turi?..kazkas tau dave gera patarima-pasikalbek su juo…jei to dar nepadarei,nes as tai iskart buciau pasakius…nepadetu-“pamokyciau” kaip nors,o jei ir tai nepadetu,ech,tada jau daryciau isvadas,kad ir kaip skaudu butu…

nematau problemos… Ne

Cia tai geras Apakęs labai keista, kad vaikinai taip masto… respect Gerai

Aš ne Moteris, bet mane tas įskaudintų.

Tai tuoj ir aš pradėsiu depresuot kad mano Vyras įdėjęs foto į pažinčių puslapį Žliumbia Nustebęs Nekaltas

jetau kiek skirtingu nuomoniu…dabar net susimasciau, gal ir mano Vyras tos foto nieko nereiskia…kiekvienas zmogus atskiras pasaulis ir ji suprast labai sunku Liūdnas bent jau as i tai nereguot negaliu Ne ir vistiek nesuprantu kaip gali buti nieko tokio savo brangaus zmogucio foto inete rast…Juk pazintis internetu irgi gali i Myliu peraugt…

Nžn kaip sureaguočiau Nekaltas Taip šviečiasi, kad jei taip vaikis daro, tai ne viskas gerai poroje… Ai, aš tiesiai šviesiai paklausčiau ar jam reikia pramogų arba apsimesčiau kitu žmogum ir kabinčiau Cha cha

atsibodai tu jam ir viskas Sudužusi širdis

O jei jis sakytų “jo, reikia tik pramogų” taip iš kart ir patikėtum? Drovus Laimingas

Nu nežinau gi patikėčiau ar ne- aš daug ką galiu dabar sakyt kai tokios situacijos nėra, bet net neįsivaizduoju kaip elgčiausi jei visgi ji būtų MirktTuo labiau, jei jam reikia pramogų, lai eina ir pramogauja. Bet tik taip, kad aš nesužinočiau. Aš netgi lefkutes visokias toleruoju, bet tik tylias- aš neturiu nieko niekad apie tai sužinoti ir net įtarimo apie jas neturėti Cha cha

Čia maždaug kaip mokytoja: -Galima naudotis špera? -Naudokis, tik taip, kad aš nematyčiau. Cha chašiaip pritariu Gerai . Ir savo Vyras ne vieną kartą sakiau: “daryk ką nori, tik pasistenk kad aš to nesužinočiau” Kiaulė Ne tas, kuris eina “na lievo”, Kiaulė tas, kuris nesugeba to paslėpti