Kaip suprantate žodį "lyderis"?

Lyderis - tai tas, kurį visi mėgsta ir jis visiems daro įtaką, bet man jis tik paprastas prisitaikėlis ir jis mano akyse jokio autoriteto neturi. Mano gyvenime jokio lyderio nėra. Ne

o del ko is dalies priestarauji? Cha cha

Lyderis{angl.leader-vadas,vadovas}:1.politines partijos ar visuomenes organizacijos nariu pripazintas vadovas.2.sportininkas ar komanda,varzybose uzimantys pirmaja vieta.(is TZZ)

Skaitai mano mintis Gerai Cha cha Žvaigždė~

Blogai, blogai. Nereik ju.

lyderis? gal tas, kurį dauguma mėgsta, kuris gali būti pavyzdžiu kitiems, ar pan… net nžn, nemėgstu tos sąvokos…

Lyderis tai net nzn… Jei geraja prasme tai tas kuris viska zino ir kitiems padedamas ju palankuma gauna… O blogaja prasme tai tas kuris labaj save isaukstina Šypsena

Žmogus, kuris nuolat lenktyniauja su kitais, nori būti pats geriausias.

KOkia Tu sustra Pavargęs Veee

Drawgas

mikas Cha cha

O as manau, kad lyderis nieko nesiekia ir niekuo nesistengia but - jis tiesiog YRA geriausias Nekaltas

žmogus norintis valdžios… ir ją matyt gaunantis …išsišokėlis

lyderis tai tas zmoguys kuriuo visi pasitiki,kurias vadovauja,kuris priima sprendimus ir yra siektiek isisokelsi Gerai Cha cha

as lyderis Juokiasi

As tiesiog apsigimusi lydere Cha cha. Jeigu mane uzdarytum 5 minutem kambaryje su 20 zmoniu, tai isejusi is kambario, as jau buciau ju lydere Kietas. Nezinau, tieseiog labai megstu viska imti i savo rankas. O pati zody lyderis as suprantu kaip vadovas Taip(o kaip kitaip galima butu ji suprasti) ???

Mano lyderė niekaip nebūtum.

nesutinku kad lyderį visi mėgsta Mirkt o šeip manau, kad tai žmogus, kuris visur dalyvauja, moka vadovaut kitiem…

Tas, kuris ryskiai issiskiria is kitu. Kazkuo smarkiai pranasesnis.

Klases lyderis ? hmm… shauniausias zmogiukas klaseje, turintis klases draugu, ji myli visi mokytojai, nors jis ir gautu bloga pazimi, ar nesilaikytu drausmes…lyderis… - klases siela… visur dalyvaujantis… siekiantis geriausiu rezultatu ir ju pasiekiantis… amm… jau nusifloodinauGirtas cia tajp boona kad imi nusisneket, kai sedi prie kompo su temperatura…