Kaip reikia pasidaryti "spargalke", kad mokytoja nematytu?

tikiusi cia nesilanko mokytojosCha cha

1
Matyti, kad neseniai nusirasineji, arba pasiseka papult pas mokytojas, kurios yra visiskos vistos:

  1. rejkia apversti skajciavke(Iskart sukelia itarima)
    2.Skajciavkes dazniausiai buna pilkos arba juodos, o spurge balta-tiesiog sviecia

3
1.Istrintoje vietoje(kad ir kajp stengtumeis) siek tiek susilamdys lapas
2. Jei rasai su tusinuku- truputi issilies
3.Trintoje vietoje siek tiek "pasisiausia" popierius(Blt., budavo anglistas vercia lapus ir jaucia kur buvo trintaPiktas, aciu dievui isejo i pensija)
Cha cha

pasidaryk per kompa mazu sriftu ir reikia ismokti nusirasytiCha cha.
buna kasd turi bet nenusirasai gali ir issasiuvinio nusirasynetiGerai
as tai nusirasyneju buna net tiesiai is sasiuvioLabas

Nu cia geras, nors musu klase mokykloje pagarsejusi kaip labiausiai nusirasinejanti bet tokio nusirasinejimo dar nebuvo Šypsena, butinai reiks pabandyti Šypsena
Beje man dar padeda nusirasinejant papke kuri yra permatoma, tai paimu lapa pakisu po ja ( ar i vidu idedu) ir viskas puikiausiai matosi. Kai mokytoja (as) liepia nusiimti knygas nuo suolu ( cia del klases pavadinimo " labiausiai nusirasinejantys" Cha cha ) papke lieka nat suolo Cha cha
Dar pritariu tai nuomonei kad reik ivaldyti nusirasinejimo mena Cha cha o tai is 1 karto gali ir pagauti Cha cha

ziurint ka reik… jeigu matkes fizikos formules, galima su piestuku ant skaiciafkes. Galima ir ant lapelio (kuri naudosi kaip kontrolinio lapeli) kuriam nors psl. viska neryskiai susirasyti ir per kontra paziureti, po kontrolinio arba ji nuplesti, arba istrynti kas ten parasyta Šypsena Good luck

Vat mes neseniai rasem anglu zodziu kontra, tai mano suolo drauge Mirkt vat kaip protingai padare: viska piestuku surase ant suolo, po to uzdenge penalu… Mes labai gale sedim, tai ji dar tokia biski neprimatanti, tai net nepastebejo… Da ji salia pasistate taburete (nes mes ir taip 2 sedim, tai kad 3 kedziu nebutu Mirkt) ir ant jos padejo vadoveli su zodziais (galima ir lapa, aisku Šypsena)… Mokytoja taip ziuri i ja, ziuri… "Man atrodo, tau kazkas ant keliu…" Ji atsistoja, ir nieko! Cha cha Tai tada biskuti atsikabino… Bet kadangi esu megeja visiem padediniet visais budais, tai… Šypsena