Kaip reik kepti duona ?

Tai nori pasakyt kad duona kepi ant groteliu ??? o kur pili alieju ??? Cha cha Juokiasi

Na fritiurine mes vadinam ta čiūdapiečka Cha cha kur aliejus pilasi, sietelis yra ir visa kita (gi sakiau, kad zn kaip ji kitaip vadinasi Liežuvis )…
Be be be- smaikstuolis Liežuvis Cha cha

na as irgi kepu tik balta duona, nes ji man skaniausia kepta Šypsena o itrintas cesnaku duonos juosteles galima pamirkyti i majonezo ir surio padaziuka, kuri reikia pasildyti, o tadu jau niam niam Niam niamNiam niam

kepam tik juoda duona, supjaustom plonom riekelem, i keptuve pripilam taip normaliai aliejaus ir laukiam kol graziai apskrus is abieju pusiu, tuomet itrinam cesnaku ir megaujames…Niam niamDar tiesa ir druska pabarstome Taip

Ahs darau taip:

  1. ishkepu balta duona supjaustyta ~2x2x8cm shiaudeliais
  2. sumaishau smulkiai supjaustyta chesnaka su majonezu ir aptepu juo duona
  3. sudedu viska i didele lekshte, uzhtarkuoju fermentinio surio ir viska i mikrobange kol suris ishsilydo
  4. ishtraukiu ish mikrobanges ir valgau Šypsena
    skanaus Mirkt

btw, geriausia kepta duona su suriu Vilniuj mano gomuriui yra "Avily"

as dazniausiai kepu palangos plikyta. sudedi i verdanti alieju ir pakepini iki kiek norisi. svarbu, kad gabaliukai nebutu stori, geriausiai siaudeliais. labai skanu iskeptus apibarstyti siek tiek su druska, uzdeti keleta saukstu majonezo, tarkuoto surio, ismaisyti ir imesti i ikaitinta orkaite keletui min arba mikrobange. tada tai buna Gerai Niam niam

Paprastas. ISh majonezo ir pomidoru padazo. Galbut ir paciam sugalvot koki galima… Šypsena

mes irgi taip pat daromTaiplabai skanuNiam niamTaip

Dabar valgau

kepam dažniausiai juodą. trumpai ir su nedaug aliejaus. tada įtrinam česnaku. ir viskas. ;D kaip kažkas sakė reik įgudžių. anksčiau tai man prisvildavo pastoviai. ;D

Kepu juoda. I ikaitinta alieju dedu ir kepu. Kol viena puse paruduoja, o paskui kita puse ir itrinu cesnaku Šypsena

Kepu balta duona(juoda man kepta nelabai) arba duona su saulegrazom. Riekele supjaustau i keturias dalis. Kepu kol apskrunda, nes man skaniau kai duonyte traski, o ne minksta. Tada barstau druska ir trinu cesnaku. O jeigu noriu su suriu, tai kol kepa pasidarau tokia kosia:majonezas, tarkuotas suris ir isspaustas cesnakas. Kai iskepa duona, sudedu ja i inda, uzdedu ant virsaus ta kose ir kisu i mikrobangine.

kepu ir juoda, ir balta duona. Aliejuj. Paskui itrinu cesnaku ir baigtaL Cha cha

Nu o jai pakepta duona vietoj druskos vegeta pabarstyt?