Kaip reguotumet merginos

jei vaikinas nera gaves plyta per veida, tai visada teigiamai reaguoju, ai, ir jei durnai nesielgia… Šypsena

Ryskiai kazkas ikrito tau i aki ir noretum uzkalbint, bet nejaugi pries tai reikia pasikonsultuot? Buk vyras!

Aš tai nekalbėčiau, nėr čia ko Ne

kaip mielai parase :>

Tai kaip tave suvilioti Juokiasi ?

a) labai pasistenges gautu mano nr. ar sutikima nueiti atsigerti arbatos/kavos Šypsenab)jei mano nuotaika butu tinkama, galbut pratesciau pazinti, noredama suzinoti,kas tai per zmogus Šypsenac)viso gero - ate! Cha cha

jei normaliai be issi*isinejimu tai kdl ne? visada pasneku juolab jei patinka tai gali rutuliotis normaliai, bet jei ne…taj tik zodziu persimetimas pora min Taip Flirtas Cha cha

agum, nusispysociau, ir atsakyciau tuo paciu…bet…is vienos puses gal ir biske nusigasciau, jei butu tamsa… Drovus

nu tikrai nepabegciau skelusi antausi Juokiasi daug kas priklauso nuo uzkalbinusio vaikino Taip

kas butu jei maloniai uzkalbintu? Nekaltas karves nudvestu Pavargęs

Sureguociau normaliai, man taip daznai buna, bet jei buvo kad girtas vaikinukas per svente prisikabino tai trenkiau ir dar iskoneveikiau…

as as as

su tokiais kurie vazineja autobusais isvis nekalbu Veee priedo pati jais nevazineju Pavargęs

tai priklauso nuo vaikino ir dar daugelio dalyku.

a)jeijgu jis jums patiktu - bendrauchiau maloniai,stengchiaus gal koky kontakta uzhmegzt Laimingas Nekaltasb)jei nesukeltu nei teigiamu nei neigiamu emociju- vistiek bendrauchiau,nesunku gi Šypsena c)jei nepatikiktu- aj pajuokautumem bishky gal pashnekechiau ir zhiuretumem kaip toliau vyksta vyksta.Pagal situacija zhodzhiu ŠypsenaDel manes ,taj galetu jis ir nelabai mandagiai uzhkalbint,svarbu kaip nors originaliai ar linksmai,kad sudomintu Šypsena