KAIP REAGUOJA ZMONOS I JUSU POMEGI

Taciau kai zmona vazineja 2 ratais,o vyras 4, tai poziuris I meet’us vel kitoks buna Nekaltas

ka veikia tokia putiova panele su tokiu muku 4ratais ?

Bagyra negali buti virui linksma ir smagu su savo žmona,aš kai noriu sudalyvauti žmona siunčiu duonos parnešti o pats į trasa.Cha chaCha cha

MrGorgeous → taip jau buna kartais Šypsena sutinku, geriau abu vienodai ratuoti, bet…

Aš tai pritariu Fortunytei geriau abu ratuoti bet… [kai reik i tusa reikia aukotis ir padaryti zapadlo kad žmona nevyktu kartu,nu pav.sukeisti žvaklaidžius]Cha chaCha chaCha cha

Lileikis rase:
mano irgi nori dalyvauti kartu, kada nedalyvauja buna linksma ir smagu Juokiasi

[/quote]

Nu a jau tiek maiso jos buvimas.Turbut noretusi i sona nusukt su kazkieno zmona.Arba turi saugot savaja,kad kur nenulinguotu.JuokiasiJuokiasiJuokiasi

Nu tai zinoma itaisyk, gal moteriskei irgi nusibodo visur su vyru dalyvautJuokiasi

Gal paaiskink ka reiskia duonos parnest,o tai galima pagalvot,kd tos duonos toli reik eitŠypsena

As tai irgi noreciau be savojo dalyvautFlirtas

Burbulioja bet kencia, kas belieka Paplepėkim

ner zmonu (ir greit nebus) ner ir bedu … jai tepsi tai wienas o ne uzh dar kazhka ant galo reikes atsakyt … BOBOS - nereikalingas balastas

mano nuomone Mirkt

…gal tu vis tik gryzk prie savo temos apie grindu remonta…Mirkt labai aktuali tema nepatenkintiems gyvenimu… ypac kitu…Be be be

ner zmonos, ner ir reakcijos Cha cha

Apsimeta, kad nerūpi, bet lengvas burzgimas jaučiamas kiekvieną išvažiavimą Laimingas

…pas ka lengvas burzgimas,… pas ka apsukos ties redlainu…Mirkt

pritariu Taip bet kitiem toks dalykas kaip tėvai nervais mėgsta pagrot Kanda

TaipTaip pas mane panasiai

o siaip ash labai atsiprashau, bet kas tas yra ta “ZMONA”. kas tai per dalykas? Nekaltas

Vai vai,gal ant nuospaudos uzmyniauValioYpac kituJuokiasiIs ko sprendi,kad nepatenkinta?Labai patenkinta,nes turiu vyra,kuris puikiai ta padaroJuokiasiJuokiasiO va tu kazkoks nusmurges atrodaiŠypsenaO grindu as neremontuoju,nes nemoku.tiesiog maniau,kad skelbimu skyrelis nera tema.Tai zmogui padariau paslauga,o gavos pramoga skystalams.Be be be

Tai is kokios tu planetos?Apakęs Zmona,tai zmogaus drauge,geriausia,svelniausia…Juokiasi