Kaip patikrinti šuns "intelektą"? [testas]

aš ryt ar poryt bandysiu tas užduotis Taip labai juokingai gaunasi pas jus, gal ir man C vitamino “pagamins” Bagriūša Juokiasi

Testas tikrai Gerai Arba as skaicioti nemoku arba mano suo Einsteinas Nekaltas Tūsas

o kaip vertinti tokį poelgį, kai Bagratas užgula Baisu klaviatūrą snukiu ir žiūri, kas dedasi monitoriuje Apakęs …tuo tarpu aš visai nesuprantu, ką jis ten pridirba Baisu kai žiūriu nuotraukas šunų, tai jis lenda į “eterį” Cha cha ir uosto “juos” Juokiasidar jam labai patinka žiūrėti žirgų lenktynes, futbolą ir Animal Planet Nežinau …serialų nemėgsta Ne kai aš žiūriu vieną iš jų, tai jis knarkia arba varo mane į lauką Juokiasi

Nu ka… Armaska uz Tora protingesnis, nors ir jaunesnis Cha cha

Mes surinkom 31 Drovus

Taiga tai megsta ant keliu uzsilipti Baisuir guleti,arba dar oaskui ant stalo uzsilipa paziuret kas cia darosi,prispaudineja beleko Baisu Juokiasi

Maniske surinko 34 taskus Cha cha

O Bagris turbūt nesupranta, ko Tu ten valandom kiurksai prie tos dėžės ir barškini ta klaviatūrą… Ir kaži kodėl tie šunys iš dėžės nekvepia… Kietas

Žirgai ir Animal planet - gyvūnai, jo draugai Apkabinimas Futbolas irgi įdomu - sumaištis aikštelėje ir skrendantis žaisliukas Tūsas Eh, ir Bagris norėtų taip pasiaust MirktO serialai… Daug šnekų, mažai darbų Cha cha

Mano suniukas surinko 40 Gerai<----cia pirmam teste Laimingas

oho Gerai ko gero, didžiausias skaičius iš kol kas pasisakiusų šioje temoje Šypsena

pirmo testo kai kuriuose klausimuose ner atsakymo tokio koki mano shuo padaro… pvz antran mano shuo pershoktu per tvora, o 6 i arkly nekreipe demesio Nekaltas na bet daugmaz primetus tai menishkis mazius surinko 40 Nekaltas

mazdaug 37 taskai Laimingas pasirodo mano suo protingesnis, negu galvojau Juokiasi

Šiaip jau mano manymu pirmasis testas atspindi ne intelektą, o šuns charakterį ir temperamentą.

Pagal pirma testa mnao suo bukokas.Man pirmas testas neatrodo rimtas Nekaltastikrai ne delto kad gavosi tokie rezultatai Girtas Juokiasikitaip patyleciau Drovus Cha cha

man irgi neatrodo rimtas Ne Nekaltas

pirmo testo rezultatai 35 Cha chaskaitau kad neblogai…nes seip galvojau bus prastesni Cha chao su kitu testu uzsiimsim rytoj Cha cha

is didziojo suns.Bet aciu,kad idejai,nes ta urnala su pudeliais kazkur nugrudau.greit vaziuosiu i pussseseres kaima ir pratesuosiu 2 sunis Šypsena

Mano taksiuke surinko net 37 Drovus

o katukams jokio testo neturit? Šypsena

Pirmajame teste suskaichiavau 34 taskus…bet net neatrodo kad suo protingas…nu kaip cia pasakius…komandas supranta…ir t.t…o gal jis tiesiog nepaklusnus ir todel man taip atrodo? pasimeciau Cha cha Nekaltas aj ejnu jam praneshiu gera zinia Cha cha