Kaip patikrinti ar vaikinas tau istikimas

samdykis sekli Cha cha

Boze moj… Problema rado… Liks ir tau, nepergyvenk… Cha cha O jei rimtai, tai paklausk tiesiai sviesiai, jei tu ji pakankamai gerai pazysti- suprasi…

o cia geras prikolas,atsimenu pries keturis metus tokiam laiko chate sedejau,tai privatu dar nebuvo,ir laikas uzstabdytas,zodziu bendram su tokia mergaite suderinom,kad susitiksiu,o manoji (tuometyne) viska skaite man nezinant ir mane seke:) zodziu pamaciau ta mergaite issigandau isvis kad pasiuliau,sakau jai taip ir taip,as mergaite turiu,varom i koki kabaka,atsigersim aliaus,zodziu nuvarem mes i to laiko chato meeta:) pasedejom nekaltai:)Ir staiga man priejus prie baro nusipirkti kazko,prisitate kazkokia mergina,sakyciau sexi,ir kviecia mane sokti,as nesupratau,sakau eik is cia,o ji be zodziu kviete:)zodziu chebra visi saukia,ziurek kaip sekasi,varyk:) na as ir isejau paskokti:) o ta ka raitos kad vilioja mane,zodziu baldieju,klausiu koks vardas nesako,balso nerodo,ir staiga jai perukas nukrito,ziuriu mergaite gi mano,su akiniais issidazius,nepazint:) tada as jai roziu nupirkau:) ji girdejo pasirodo,kai tai pasakojau,kad mergaite turiu,zodziu nesupyko:)oi naktis padukusi buvo tada:)
Turejau isizeist,alia neisizeidziau,net keista buvo,kad mane seka:)
Pasak jos nebutu manes kvietus sokt,bet pasirodo kol ji mus stebejo,vyno karsto prisigere prie kito staliuko,ir tada muzika patiko,ir galu gale kazko imtis pradejo,norejo isitikint,kad as nesuviliojamas kitu matyt:)Tik tas perukas nukrites viska isdaveJuokiasi

neimanoma patikrinti
reikia pasitiketi
gal pats issiduos Nekaltas Nekaltas
bet zinau kaip sunku jei vaikina myli o nujauti kazka negera Nežinau
ot ****as.
velniop tokius vaikinus.

nevisada.
bet geras tikrinimo budas.eina tikrai pagauti Cha cha
bet jei vaikinas labai protingas tai savo paneles neatsisakys kad ir kaip nenoretu sexiuko
is skitos puses juk vaikinai visada nori Cha cha Cha cha

Kas chia dabar???
Ar tik neuzhuodzhiu pasitenkinimo gaidele tavo rashliavoj???
Nemanyk, kad tik panos moka neduot Piktas
Ir neaishkink, kad panos shaltesnes tuose reikaluose. Nors visokiu boona (kaip ir vaikinu)

Vienu zh… Ir mums nesvetima nenoret!

Ka cia tikrint, jei vaikinas sveikas, tai aiskuq jis neistikimas Šypsena

nemaniau kad tu mano zodzius taip interpretuosi Šypsena na bet… dar visai smagu kad perskaicius mano zodzius kazkam kyla kazkokios mintys.aisku rashydama neturejau galvoje nieko panashaus.
na pastebejai gerai del pasitenkinimo gaideles Mirkt
tai tipo ir vaikinai neduoda??? siap as vaikinu niekda neprashau.imt vaikino prashyt Veee Veee ne, cia ne man.aisku visur buna visokiu isimciu,niuancu,as nekalbu apie jas.rashaiu bendrai Šypsena
be to tavo paskutinieji zodziai Gerai
viska pasakantys.o dar is pradziu kazka bandei irodineti Mirkt murrrr… Cha cha

Na tu zmogus pavarai. Kaip galima savos panos neatpazint?Apakęs

nueik pati na leva Šypsena ir busi atkersijus o jeigu jis tau istikimas
tai tu avancu i prieki

nusamdyk seklyCha cha

kaip sunku su tais bachurais

jei abejoji, tai vadinasi nieka dora ten pas jus nera.

palieku panas, kai jos mane pradeda tikrinti. Geriau pasikalbek Kietas. Nepritariu tikrinimams Kietas Žvaigždė

neaishku paklausk. netiki atsakymu, palik. bet tikrinti nereikia. geriau jau bus jei paliksi ji ir paklausi. tada bent i tarpuaki negausiLaimingas (bejeris)

Juokiasi

jei turi gera labai drauge kurios tavo vaikinas nepazysta tegul pabando ji suviliot iki lovos ir jei pasirasys tai viskas bus aisku. Sekmes prigaunant o gal itari be pagrindo? Šypsena

Jei tau kyla itarimas,kad jis neistikimas,tai pirmas zingsnis link jusu santykiu pabaigos…

o, jei jis pamatys, kad seki, ir pats bus nieko blogo nesirenges daryti, tai oi klius tau paciai

nesutinku.
santykiai baigiasi tada, kai vienas is poros ima galvoti apie ju pabaiga. taip.
bet kad butu pabaiga reikalinga ir pradzia. keli menesiai ar metai tikrai nesudaro bazes.