Kaip patekti i Merkines piramide?

aš ne prieš tikėjimą, tikėjimas labai svarbus mano gyvenime, aš prieš aklą tikėjimą, kuris galų gale pereina į fanatizmą, geriausias tokio tikėjimo pavyzdys mūsų prezidento šeima. na taip jie tiki, tiki, kad Dievas nori, kad jis neatsistatydintų, tik kam atneš gero toks tikėjimas???Nekaltas

tikint mirt lengviau
gal ir gyvent

jei mano ar tavo tikejima, gyvenima imtu kedenti per visa ziniasklaida kazin kiek juokingu kitiems dalyku atrastu?
faktas tas, kad jie tokiems dalykams nebuvo pasiruose.

o man baisu ir pagalvoti, kas su ta šeima atsitiks, jei Lenos pranašystė neišsipildys,tai dar vienas aklo tikėjimo minusas, nes jis lengvai griūva.
įsivaizduoji, kaip baisu, kai nelieka kuo tikėti, ypač tada, kai esi įtikėjęs, kad esi Mesijas.Nekaltas

ar esi kalbejus su kuriuo nors tos seimos nariu asmeniskai?
su ta bureja?

ar teko kada susidurt su ziniasklaida?
as tai "Dviracio ziniomis" labiausiai pasitikiu…

Idomu, kuo reikia buti, kad itiketum, jog esi Mesijas?

100 proc.pritariuMirkt
Perskaiciau tolesnes zinutes ir palaikau Bagyra…
Zmones pripazista tik tai ka mato,ko nemato vadina svaiciojimais.Deja,yra tokiu dalyku,apie kuriuos dar daug kam sunku suvokti…Nekaltas

As tikiu, kad Lenos zodziai turi galimybe issipildyti. Taip Tik nesuprantu, kaip nei ji, nei Paksius nesupranta tu zodziu prasmes: juk pasake, kad jis bus prezidentu du kartus, bet nesake, kad abi kadencijas isbus iki galo… Šypsena Kaip ir meru, kaip ir premjeru ir visais kitais atvejais… Šypsena Aisku, siandien tai skamba neitiketinai, bet visai nenustebciau, jei po 4 metu situacija bus apsisukus 180 laipsniu. Šypsena

Kas liecia Paksa,tai tikrai,ivykiai klostosi netiketai…Visko gali buti,kad jis iki pavasario issilaikysNekaltas