Kaip patekote i banga?

Nu ash tai rimtai nepamenu… NekaltasNe

skleroze Ne bliogaj…

Nu as tai paskui sesute prisiregistrinau… Šypsena Mano sese nzn is kur gavoo sita adresa, bet kai pamaciau, kad sis saitas yra nieko visai Cha cha tai nusprendziau pati cia si ta paveikineti… zinot ka? Šypsena dabar cia yra JEGA!! Mirkt

Kai tik ivede neta ieskojau kur uzsiregistruot pasto deze ir vienas draugas pasiule bandyt bangoj. Pasto cia neradau… Ne Bet radau kaika geresnio Taip nu ir esu cia jau pora menesiu. Tūsas

jo tikraj kaj ka gersnio Taip

neatsimenu kaip cia patekau NeNekaltas hmz…niekas nerekomendavo kai isivedziau ineta pati cia uzsukau ir tiek Taip ir uzsiregistravau Taip paprasta TaipLiežuvisCha cha

Aj kazkaip netyciaŠypsenanet gerai neatsimenu jewDrovuskazkaip netycia uzsukau i banga ir pasirode visai idomuGeraiTaiptaip ir likauTaipApkabinimas

nu brolis mano atejo i banga, uzsiregistravo cia ir pasake man , kad cia labai idomu. Tai as irgi nusprendziau cia apsilankyti, ir tikrai nenusivyliauTaipApakęsMirktLabas

niu va…ash seniai…tixliai tai 2001 12 25 vaikshchiojau po kazhkokee foruma…o tian buvo klausimas: "i koki puslapi uzhejnat kiekviena diena" ar kazhkas panashaus…radau banga…tada…foruma…niu o dabar be bangos ne dienos…nors mazhaj ash chia kalbu…biat…bunu su jumisŠypsena

papasakojo Mersedes(didelis aciuApkabinimas)…nu po to aisku atejau ir prisiregistravau…Cha cha

netyce tik wajkaj gimsta Šypsena

mane tai sese itrauke. pati nesedi, o as tai jau uzsikabinau, susipazinau su keliais zmoguciais, o dar su kitais nespejau. tai buvo siu metu pradzioj Šypsena

as tai gavau is nezinomo numerio sms, kurios gale buvo parasyta (banga)
tai ir nuejau patikrint kas cia per velnias Cha cha

padekot reikejo Juokiasi

buvo toks baxuras, kuris man labai patiko…Nekaltas ir kazkaip per naujus metus mes visa savaite nebendravom…tai as jam paskambinau ir paklausiau kas yra, o jis pasake "Susirask bangoj mano nick’a ******** ir perskaityk dienorasti, suprasi kaip jauciuosi. Per Kaledas vel iskilo nemalonus prisiminimai" nu as susiradau viska perskaiciau, siaip bangoj dar pabludinau Cha cha ir nusprendziau uzsiregistruoti…taigi viskas sharo deka…

va tokia istorija…Mirkt

o kajp su juo bajgesi?

dabar nebendraujam…Liūdnas retkarciais perskaitau jo dienorascius, bet santykiu nepalaikom…pamaciau koks jis istikruju yra…

gajla as tikiuosi rasi toki mogu kuris tau tix

jau radau toki zmoguti…ApkabinimasMyliu.

lankiausi tako forumuose.ten buvo pasiulyta tokia tema, kodel neinat i banga, o sedit take (ar kazkas panasaus)? Taigi, nuejau i banga ir…iki siol cia esuLaimingas