Kaip pasijaučiate.Klausimas merginoms

…mesk tokias mintis shalin…Baisu

mhm…bet klausyk,jei vistik isirashysi i zydriukus koki man viena surask,kad ishteket uz jo galeciau(netramdysiu jo orentacijos ir pan. tiesiog noriu tokio vyro…Girtas)…DrovusCha cha

o kaip bus su užpakaliukuNekaltas

Metu metu bet kad vel jos prilimpa - matyt gerus klijus naudoja MOMENTNekaltas

NiaNe jei jau juom patapsiu tai moterom tikrai nebesirupinsiu - ir ka cia prisigalvoji ka as atiduosiu tau koki balandeli su kuriuo pats galeciau linksmintis neisdeks ieskokis normalausPavargęs

Oi ko tik nera sex sopeTaip

o kas su juo?jo uzpakalis,ka nori ta daro su juo,kokia nori tokia paskirtim ji naudoja,man tai nerupi,esme pats zmogus…Liežuvis

nee…man jo reik ne kaip sexo partnerio,o kaip zmogaus paskuri galeciau atbegt pasiguost,pasikalbet apie viska ir pan.,esme tame kad yra tokiu kurie aplinkiniam to nepripazista,ir tiesiog ash saugociau jo paslapti,ir man gerai ir jamNekaltasGirtas

Ne!!! jokiu!!! zinau as jus - ne viena geju esat suvilioje ir normalais padarePiktas Teks paciai ieskotisNekaltas

uzsispyres kaip ozysPiktasnu ir buk toksKandapaprashysi tu manias kad mano zydriukas tau koki surastu,taip ir zinokKandaCha cha

Nevaryk cia!!! negausi tu jokio zydriuko vos tik susirasiu savaji iskart liepsiu visiems pranes kad saugotusi alkanos difilosNekaltas

o ash real ne lafidi,tu tik susirasi tokai kaip alfidi dingsJuokiasiir dar tavaji nuviliosiu uz tai kad nepasirashai man padetJuokiasiKanda
t.y.difilaCha cha

Grasini!!!???Piktas

tik perspeju brangusis…Flirtas

Labanaktis - as tau ne brangusis!!! man dabar brangiuju nebera yra tik brangiejiNekaltas

naturaluNekaltas

saldziasapniuAngelas

Kišenėse tik raktai arba mobas ir gali būti Nekaltas Tad nėra čia kuo nei bjaurėtis, nei bandyti spėlioti, kas ten.
O jeigu Tavo pimpis į kišenę sulenda, tai gal skylių joje yra??? Cha cha

na, nematau kuo cia reiktu bjauretis Nekaltas ir net gi pasijauciu labai gerai, jeigu buciuoji, o vaikinas susijaudina, tai reiskia, kad visgi jis nera abejingas,tai - atsakomoji reakcija i tavo bucinius.

skylių daug kur yraNekaltas