kaip pasakyti "ate"

nepadeda tai Liūdnas
pas mane tokia pat situacija Nustebęs

dekui uz palaikyma Mirkt nesu ash joks blaivininkas o juo labiau kunigas, bet kaip sako Claudy tokiais tempais ir alkashu galima tapt Šypsena

Kreipkis i psichologa kaip uzsieni yra madoj…bet kadangi cia lietuvele tai:

Nzn jei tu apie ji vis dar galvoji tai gal vis dar ji myli tai kodel tada turi sakyti jam ate???susigrazink jiiii

Žvaigždė

Žvaigždė

Žvaigždė

niu gerai apsigersi, tu pamirsi ja nakciai… Nekaltas
ryte ir vel visos mintys suksis…Nekaltas
O ks tada ir vel prie butelio…Kietas
tokiais tempais ir alkashu galima pasidaryt…LiežuvisKietas

kalbi kaip blaivininkas ar kunigasVeee
nebandes nepatikesi kaip tai padeda

Ne tik jau ne alkoholis, juk tai ne iseitis, kas is to prisigersi, pragersi visus pinigus ir vel sedesi su skatikais kiseneje iki kitos algos ar stipendijos Liūdnas
Ne alkoholis ne iseitis

Aha ;( Aciu dievui ex. maniske gyvena labai toli ir nesimatom jau nuo to laiko. Galbut tai dar siek tiek lengviau, bet negaleciau jei kas diena matyciau sakia su kitu vaikinu. ash to tiesiog negaleciau iskesti. nezinau nors esu ir vaikinas, kiti sakytu “dar tu cia del k… kamuojies, susirask kita ir psio” bet ash ne toks, ash negaliu taip lengvai pamirsti, juk ta pirmoji meile, pirmasis bucinys ir pan. ar tai galima pamirsti? manau niekaip Liūdnas bet kaip priversti sirdele pamilti kita, kaip sutikti kita del kurios galeciau paaukoti visa savo sirdi ir visa gyvenima, kuria galeciau myleti ir kuri myletu mane. ech kaip surasti tai

try too loose it in the pool of alcohol
TaipTaipTaipTaip

kkol kito nesurasi nieko nebus…Ne
nebent laikas - vaistas nuo nelaimingos mejles… bet nevisuomet padeda…Nustebęs

na man irgi lygiai tas pats, nors as ji palikau preis 4 menesius. paliko del to kad per daug mylejau. ir dabar mano gyvenimas tapo beprasmis. neturiu jokio noro grizti i savo senaji miesta( dabar gyvenu vilniuje). laikas tikrai nieko negydo, tik dar labiau bjauroja ir taip jau suzalota siela.

man irgi panasiai niekaip negaliu pamirsti ex.merginos ;( praejo jau 7 menesiai, nuo to kai buvau paliktas, ir ligi siol vis prisimenu tuos laikus kaip buvo kartu gera, kaip kartu svajodavom ir pan… nezinau sako laikas gydo. bet tai isgydyti neimanoma ypac tuomet kai tai buvo pirmoji tikroji meile, kuria mylejei “nuo Zemes iki dangaus”. Sunku. Nezinau noreciau surasti kita mergina, bet sirdele… nerandu tokios kokia buvo ex. Žliumbia bet nenoriu likti senbernis Ne Atsibodo vienatve,atsibodo nerialiai

Laikas ir tinkamas mastymas ir veikimas - vaistai nuo visu ligu. Sorry, kad truputeli abstraktoka Šypsena, bet kiekvienam skirtingai sie parametrai veikia Šypsena.

Gepardziuke, tik neliudek, surasi tu sau dar geresni vaikina… Šypsena

Susirask kita Taip geriausias vaistas Gerai

tokiu dalyku nepamirstama, sito as ir nepamirstu, gaila kad neislikom draugais, bet gyvenimas tesiasi
Mirkt

buvusio nepamirstu ne del to , kad ji vis dar myliu , o del to , kad buvo labai grazi draugyste ir JIs buvo mano PIRMASIS Šypsena

ApakęsApakęsApakęs

tai kazka skaudiniLiūdnas

trinktelk kur nors dešinį pusrutulį…Šypsena

laikas, gydo zaizdas…

dar ilgai nepavyx to padaryti Ne as va jau daugiau nei metai negaliu pamirst , nors jau ir kita zmoguti salia turiu Nustebęs

niekaip negaliu pamirsti savo ex-vaikino(nes tokio nuostabaus kaip jis daugiau neturejau). gal kas zinote kaip tai padaryti?