Kaip pamirsti mylima zmoguti ?

Na cia gal ir tavo tiesa… Bet pries tai vistiek ex pamirsti reikia… Nustebęs

o kokiam tu mieste gyveni?Nekaltaspasistenk nebuti aklas…isitikink pirma kox tai zmogus yra…gal jis visishkai nevertas…buna kad zmones klysta gyvenime,bet ish klaidu yra mokomasi!Vistiek kazkada susirasi toki zmoguti kurio kajp tik tu ieskojaiLiežuvisbuk optimistasLaimingas

Jos nepamirsiKietas Bet po kazkiek laiko sirdy nelix nei nuoskaudos, nei kokio jausmo jai. Tebus prisiminimas, malonus arba ne. Bet kiekvieni santykiai duoda kazkokios naudosMirkt Patarciau dabar kiek gali intensyviau islekt su draugais kur norsTaip
Man padejo. Tiesa,su jais uliavojau ilgokai, bet dabar mano ex - praeitisKietas

Kaune… O kazka suzinoti apie zmogu yra sunku, nes pastoviai melas melas ir dar karta melas… Pradziai tiki, nes juk jo nepazysti, is kru zinoti, kad meluoja? Juk taip ir uzsikabini ant kabliuko Šypsena O is klaidu mokomes visa laika, taciau geriausia is kitu, o ne savo mokintis Šypsena

Tai, kad tu draugu nelabai yra… Visi dviveidziai… O jei ir yra, dazniausiai visi lekia su porom, o kai matai kazkur kazka kartu, tada labai neigiamai veikia… Buna netgi blogiau… Isbandyta Šypsena

ishtiesu taj tikraj sunku atskirt ar tau meluoja as nia…pati buwau apgauta…teko kentet…dabar esu apdairesneTaipgeraj labanaktuka visiems…Tikiuosi viskas tau susitvarkysApkabinimasatiaBučkis

Nu blynNekaltas Jei turi bent viena tikrai gera drauga, pakalbek per daug neverxlendamas su juo, turetu suprast kaip jauties ir palaxtys atsigaut be savo Moteris. Ir kitakart nepulk tiket pana iskart, net jei itikinamai suokiaKietas

Liabos, aciu uz patarimus Gėlė Drovus

O tai ka tada daryti, versti i lova ar ka nors kita ? Juokiasi

Moteris patinka vyriski Vyras. Kurie mazai sneka, bet daug daro. Kurie emociskai stiprus. Tai mano patarimas. Daryk isvadas. LabosMirkt

zvalgytis kito zmogaus

Labos Gerai Alus

susirasti kita “objekta” kuris atimtu visa tavo demesi… Šypsena as pvz jau 3 metai negaliu pamirsti savo meiles seiles Žliumbia Tūsas tuo reikalu bandydamas daryti kitus dalykus kad tik butu uzimtumas ir negalvoti apie ja Šypsena
Volcano
p.s
laikas daro savo…

manau kad tai savaime praeis Taip

na pamirst nepamirsi,juk vistiek gyvenima kada nors ja prisiminsiŠypsena taciau tokiu atveju zinau gera vaista:svarbiausia nelik vienas ir nebuk namie,kuo daugiau laiko buk su draugais,rask koki uzsiemima,nors galbut nera lengva bet jei nori ja pamirst pasistenk,neuzsisklesk savy-tai labai blogai,jei yra galimybe isvyk kur i kaima ar siaip kur nuo namu…manau tai turetu padet,nes kol kas mano receptas dar nenulvyle nei manes nei mano drauguŠypsenaTaip
linkiu sekmesŠypsenaLabas

Laikas…dabar tik laikas tau pades ja pamirsti…bet nenorek visai jos pamirsti,nes tai neimanoma,bet patikek praejus tam tikram laiko tarpui tu ja prisiminsi,bet tada jau tau neskaudes…o dabar stenkis uzsiimti kokia veikla,kad kuo maziau liktu laiko galvoti…sekmesMirkt

O kam ji pamirsti :v Juk tai buvo tavo gyvenimo dalis Drovus Paprasciausiai reiki alaiko, skausmas atlegs ir visk as susitvarkys Mirkt Gėlė

oj oj oj ikliuvai…tai tikrai yra labai sunku…ipac kai matai ta mylima zmogu su kitaLiūdnasŽliumbia

Nieko… Skausmas praeis… Juk visada galima prisiviliojus ta mylima zmogu uzdaryti, pvz, vonioje ar sandeliuke… Ir Niekada niekada nepaleisti… Rupintis juo ir myleti… Tada Jis jau niekad nebepabegs… Tik, aisku nereikia jo pamirsti… nes jei nesimatysi su juo kokia savaite, jis gali is sielvarto mirti… Nustebęs O mylimo zmogaus melavimo iprocius gali elektra gydyti… Tai ilgas ir varginantis procesas, bet su laiku jis duoda rezultatu… Bet Viska daryk su meile… Kitaip gali sudegti…
Neliudek…

O beje, tu cia apie vaikina ar apie mergina sneki ?

O kam tau pamirsti ta “mylima” zmoguti. Atsimink ji visada - kaip tau buvo gera su juo, kur buvai, ka veikei ir pan. Tai juk buvo tavo gyvenimo tarpsnis, kuris kazkada tau priklause Taip