kaip nugesint?

man 98 gal ant litro maziau geria, tik kad pakeliui statoil, lukoil, neste, nemates as tu stauridziu kazkaip.

statoile tik priedų daugiau deda. lietuviškas okis.gd/bsBNSf

paziurejau ta usa foruma- pagerinti ten kaushai Juokiasi Juokiasi JuokiasiFG, I have a similar issue happening with my '96 Eldorado. I get the same pc0174 code. In my case, however, I get a “Service Transmission” message on my DIC. I took it to my dealer, who diagnosed the problem as an intermittent failure of the input speed sensor. Not an expensive part to replace, but it’s location makes it problematic: 14 hours of labor to get to it, replace it, and put everything back. marods net cia- botakinykine, labiau tepaluoti, nei ten. Juokiasispeed sensoriu net as per 10min pasikeiciu. Juokiasi

juokas, saurida 98 stumdo tik kauniukyje ir dar aplinkui, vilniuje Špygais.gd/mXVVXF

statoil.lt/lt_LT/pg1334084137844/Privatiems/DEGALAI/milesPL US/milesPLUS98.htmlva pvz sito as tik klp mates. ir to, dar neaisku kas ten per priedai… gal koki naftalina maiso, tai aisku, kad geriau vaziuoja ir maziau ima. Juokiasi

tevas kai is bulbandijos benza vezdavo, tai irgi gerai trauke, bet kvapas nerealiai astrus, ir pvz duobej ar kokioj uzdaroj patalpoj pilstant galva kaip reikalas apsukdavo Apsvaigęs

Buvom taska rade, kur nesmirdantis, normalios spalvos, mentai parode, kai uz +20 kaime 3$ kysio sumokejom Juokiasi

man del benzo tai nepavyke uzsirauti, kad by butu geresnis. Cha cha man jo kaip tik laaabai daug geria. va europoj jo, benzas geresnis, nei litwoj. bet del saliarkos, tai su pacanais pervezimais kai halturinom, i MAN tik by eidavo, del ekonomijos ir geresnes traukos. Juokiasi ploskodonkes irgi geriau ant by vaziuoja, ne vienas pastebejes.

Nesmirdantis ir normalios spalvos būdavo 92 Cha cha 95 iškart aštresnį kvapą turėdavo ir spalva skirdavosi.

Pyliau is statoilo 95 i bačioka,smirda tai jomajo

Del by 95 man kaip tik trauka prastesne budavo ir daugiau jo eda Nekaltas

Man by saliarkos imdavo 2l daugiau ir dumo mesdavo labiau, beakcizine valdo Gerai Juokiasi

man tik su 92 silpniau traukdavo ir detonuodavo prie didesnio turbos slėgio. Ir aišku daugiau jo imdavo. Bet tarp lietuviškų degalinių 95 ir rusiško 95, skirtumo nemačiau. By gal kitokia kokybė. Arba jei tas 95 iš taško būdavo pilamas, tai didelė tikimybė, kad ten 92 būdavo arba geriausiu atveju kažkiek praskiestas su 95 Cha cha turbūt daugiau nei puse jurbarko veždavo tuos kurus, tai 95 veždavo tik pagal užsakymą ir reikdavo imt visą baką.

By is tasko tipo 98 buvo, bet kas ten primaisyta buvo neaisku, vieni neaiskiu spalvu ir kvapu, kitur normaliai

Kaip lenkam supildavo 76 vietoj 93 na tiksliau 76 ir 93 mixa…pirdaliona lytefska bendzina sakydavo JuokiasiBaltarusiai ta paty maklindavo…saviskiu parvezta salera dar geresne ir svaresne budavo Taip

Kiek veliau issiaiskinom, 95 ar 92 maisydavo su aviaciniu kuru, oktana kai pamatuodavom, tai kartais arti 100 budavo

kad 110 malunsparniu benzas brangus, nebent precendentas buvo, kai kur nupiso dideli kieki. pas mus taip su traukiniu dyzeliu kazkada buvo, kuris realiai kur kas kokybiskesnis, uz kolonkini masinoms. variantas, kad i koki 76 (62 Cha cha) tetra etil svina pyle. kas is esmes dalykas labai neblogas, tik zalieji uzsilotu del jo legalizavimo. Cha cha

kaliningrade buvo, kad karinis dalinys pardavinėjo seną kurą iš saugyklų. Tai daug kas važiuodavo ten piltis, nes pigiai pardavinėjo. Bet neaišku kiek laiko jis ten stovėjęs buvo. Bet ir keikdavo tą kurą visi. Tai čia gal irgi panašiom sąlygom gaudavo to aviacinio ir paskui mixuodavo Cha cha

Jo girdejau tokias kalbas, kad skiestas su aviaciniu a76, bet is to tasko kur emem bulbasas gule kryzium, kad nieko nemaise tiesiog pysdintas is rusino iki galo neperdirbtas, be jokiu priedu Bledina traukiniam naudoja statoilini, tik irgi kazkokios spalvos imaiso, joks ten ne zymiai kokybiskesnis

nakciau, svinuoto benzo neleidzia ne del zaliuju, o del to, kad svinas padengia liambda zondus ir jie nebeveikia. negelbeja net isdeginimas. beje, katalyzai irgi svinu apauga ir pasidaro jiem kirdyk.