kaip neisproteti?

Visiem buna kritiniu situaciju ir visiem norisi kuo greichiau baigti viska,es kitaip stogas atrodo nuvzhiuos nesugrishtamai…

jei atvirai :gyvenimas verčia vemti, bet reikia su juo kovoti, naudotis kiekviena proga…
gyvenimas nebus niekada saldus, gražus Ne

pasirodo man reikejo tik gerai issimiegoti… siandie pramiegojau puse pamoku… parejau namo ir vel miegojau, nu dar palepinau save torto gabaliuku… emm nu i daba visai gerai Šypsena gyvenimas grazus… emmm sninga… slydu…

arba paauglysteŠypsena

susikaupk.nera ko imti i galva visokiu nieku.pazymiai nera svarbiausias dalykas gyvenime.prisileisk vonia karsto vandens,isipilk putu,paskaityk gera knyga,suvalgyk sokolado,issimiegok ir gyvenimas grazesnis bus.laikykisMirkt

viena diena leisk sau nusiraminti pailseti ir pan.IR SVARBIAUSIA ISSIMIEGOTI!nu tada susimk moxluose kita diena ir mokykis bet nesistenk kalti tiesiog perskaityk tema stnkis ja issiaiskinti.o jei tai yra matieka ar siaip kox moxlas kuriame uzdaviniai sprendziami perspresk per pamokas darytus uzdavinius neziuredama ka darei mokseij po to pasitikrink padarius klaida stenkis ja issiaiskinti ir perspresk ji arba jei neiseina perspresk ta pati uzdacini kita diena.Šypsenair svarbiausia nesistenk del tevu o stenkis del savesŠypsena o i tevu pastabas nereaguok taip stipriaiŠypsenatiesiofg nusiramink o jei nesiseka atsipalaiduoti tuomet pradek lankyti kokius jogos ar pan. kursus kur mokoma atsipalaiduoti susikaupti…tikiuosi tau pades taiMirkt

jei jauti, kad tau sunku mokytis, tai padek visas knygas i sona,paprasyk namiskiu taves netrukdyti, patogiai atsigulk ir atsipalaiduok, pasileisk megstama muzika ir galvok tik apie malonius dalykus. taip laika leisk, kol pasijausi geriau.
pati tai isbandziau ir esu patenkinta.TaipTaipTaip

Daryk, kaip kadaisė Anelka sakė:
"Validolio išgerk"…
TaipGeraiTaip

tenka tai visiem isgyventi

nueik pas jaunimo psichiatra tau jisai tiktai pades neisprotetiCha cha

laikykis…as irgi nesugebu mokytis Apakęs taciau ka darysi…wisko buna,wisko reikia Taip

niu bet jus visaj neskaitot ko kiti raso… jau senaj rasiau kad man viskas gerai Šypsena niu bet aciu uz pagalba Šypsena

tiesiog stenkis neisprotet

jei siprotesi i beprotnami palydesiuMirkt juokauju… siaip su lajku viskas ssusitvarkys juk nebus taip visa gywenymaLaimingasLabas

man ir tas pats bet sakau kad negali taip ilgai testis ateis pavasaris sugris gera nuotaika ir viskas bu ok

uzsileisk muzika,arba iseik i miesta pasivalkiot atsipalaiduok o kita diena kibk i mokslus nezinau kaip tau bet man tai padejo