Kaip muzika veikia gyvūnus?

deja, kol kas nera mano namuose jokiu augintiniu kai turejau juru kiaulyte, jai muzika ne kiek netrukdydavo Ne

Liežuvis mano katinas jau patyres metaliuga, anksciau ishvarydavo i kita kambary, vis tik ishgirsdavo elektriniu gitaru garsus, o dabar guli kiausius ishvertes ir klausosi Cha cha Cha cha Cha cha o vat mano shunytei nelabay patinka, nes puola i panika, dar jeigu ash uzhkriokiu tj ish vis Drovus

mano sinsilui nei silta, nei salta nuo muzikos Cha cha

kai turejau “juru parsyte” tai ji kriuksedavo ir sokinedavo kai muzika greita budavo…

mano išlekia iš kambario kaip apsišikus… Nekaltas

Mano centras tai kaimynus veikia. Kai tik uzvarau daugiau mozono tuoj kaimynai ima pritarti belsdami i siena…

o mano zhiurke padvese nuo per didelio garso…bishky per arti kolonkes padejau ir shoka gavo Žliumbia

akvariumo zuvytes greiciau plaukioja Cha cha

mano sunis pradedavo stugaut kai grodavo ,be namu negerai, serialo daina per telika. o i kitokias dainas nereguoja kazkodel… Šypsena

kazhkada turejaw chameka tai jisai lingawo ;D

Juokiasi pagal ka? ar tik siap? Juokiasi

Kaip kada…Kiekviena karta vis skirtingai…Viena karta kraipo ghalva ir idemiai klauso vaklare pradeda stugauti…O diena miega ir nekreipia demesio Šypsena

paghal muzona;D nu y ritma;D yeah, jis walde;D

Gaila, kad tik valde Juokiasi Cha cha

mano tai kacius ispucia akis Juokiasi bet jau priprato

2rnai weikia.

Aišku Taip

geriau domekis, kaip muzika veikia zmones Mirkt Cha cha

na, mano kete kai uzleidziu muzika, tai lekia kuo toliau… o dar kai anksciau turejau katina, tai jis isitaisydavo ant mago ir linguodavo i takta Cha cha

mano shunekuij lb patinka OZZY OSBOURNE…tada jis ramiai sedi ir klausosi.o jei kas nors leijdzia garsus garsius[pvz knisasi spintoj ar maisus ‘traskina’ tai jis pyksta nes negirdi muzikos… Juokiasio katinui patinka klasika… Angelas