Kaip modelis?

nesidomiu ant tiek apie masinas,kol ju nesiruosiu pirkti…forumai tau pades Mirkt

sakau, vakar juk vaziavau su tokia, 1.7+dujos, Vilniuj vienas pardavineja. Vaziuoja smagiai, tik man nepatiko trauka. Dyzelio nesu bandes dar, yra vienas skelbimas Vilniuj kad parduoda, reiks butinai pabandyti kaip vaziuoja. As bent jau pasiskaites forumus, sudejes +/- galvoju imti 2.0 ir dujinti. Su dyzeliu galvoju kad gali buti bedu, nes ju ir pasiula kur kas didesne.

hug-> kaip apziuresi ta taurages varianta, butinai man parasyk i pm! Domina kaip jos stovis. Nes truputi tolokai vaziuot iki ten.

Prabego jo neraso, tai speju bus minmum koks 220,240k idomu hondai cia i pabaiga jei tokiu prabegu pirkt ar vaziuos be parkiu kaip kokia toyota iki 350 000 minimum?

kad mazai labai atsiliepimu apie tuos dyzelius. Del to bijau pirkt toki, nors sanaudas jo auto.ru rodo labai mazas. Nesinori “pabandyti” po to remontuojant.

hondos bendzius dvilitris nebus labai kazkoks superdupersportiskas,bet neuzmusamas tai tikrai

Tauraginis uz 6e atioda, tipo ~170k begus, dabar pac vazineja su ja kai skambinau, sake klima veikia, durys perbreztos su vinim galines ir kazkas galinej pakaboj bilda, galas 5000eur, sakyciau nebloga kaina…

hug->tu pirma pats isitikink, labai jau maza kaina, kazko nedasako. Geriau reikejo paklausti ar verta is Vln vaziuoti paziureti i ta mazos kainos auto? Šypsena

20 minuciu cia man iki tos Trg, soksiu po darbo ir nuleksiu, sake 2 vnt rakteliu ir sutariau kad nuplautu, bei serviso knygu paieskotu, sake nezino ar yra ar ne, daug masinu turi Šypsena Turiu realiai itarima, kad spidas nebutu atsuktas, nu jei visumoj patiks, zn gera elektrika trg. Draugas Honda Stream turejo, sake nu viskas super, tik sake garso izoliacijos 0, sake galva net pradedavo skaudet, del to ir pardave, su situo modeliu idomu taip nebus? Šypsena

is kompaktines klases daug tiketis del garso izoliacijos neverta + japonas.

Nu Avensis skaitau irgi kompaktine klase, bet izoliacija Gerai

hug>nemazai prasukau su universalu avensiu +ziemines gumos su dygliais…nepasakyciau,kad nustebintu izoliacija

08m? Nu lekiu paziuret ta frv, kiekviena ausis skirtinga Juokiasi Butu sitoj gondoj tokia kaip avensi, plociau rankom Kietas

kausas

galvojat grandinė suka tai jau pzc, nereikės keist? Cha cha