Kaip manote ar pinigai gadina zmogu ?

Jei lengvai daug bapkiu gauni, manau pasikeiti ir tikrai ne i geraja puse Šypsena

Is dalies taip is dalies ne. Jau minejo, kaip tu su jais elgsis labai daug ka reiskia, jei tu juos labai demonstruosi, draugai su tavimi bus tik del tavo basliaus Taip Nores su tavimi susitikt, nes manys kad tau bepigu juos pavaisint… ir t.t… Nežinau

labai daug pinigu zmogu gadinaTaip

is patirties teko suzinoti, kad pinigai labai keicia zmogu Taip tik deja ne i gera puse…

belenkokie popieriukai uz kuriuos gali tureti viska ko nori, netikiu , kad yra nors vienas kuriam pinigai tikrai visai nerupi.

taip ir tikiu ,kad laimejusi auxo puoda imtum ir ji atiduotum vaiku namams…

Taip

Ojoj, tikrai ne Šypsena SKurdas, greiciau sugadina zmones, nes nebelieka kada galvoti apie tobulinimasi, vien tik apie kaip ir ka valgyti, apsirengti, nesusalti or sth Šypsena wo taip…

Ne.. pinigay zhmoniu negadina.. NekaltasNekaltasNekaltas.. che ne pinigay kalti buna o patz zhmogusNekaltasNekaltas

kartajs… beto priklauso ish kur tie pinigaj pas zhmogu…

Pinigai gadina zmogu, jeigu nemoki jais naudotis

nebutinajNekaltas

Jeigu žmogus silpnavalis-pinigai jį gadina Mirkt

man atrodo,kad priesingai.pinigu neturejimas gadina zmogu,nes daznaibandoma ju gaut bandoma nevisai teisetais budaisTaip

Kaip sakoma - duok zmogui pinigu ir valdzios tada pamatysi kas jis per zmogus.

Viskas priklauso nuo pacio zmogaus, kiekvienas esam savo likimo kalviai Šypsena

as manau kad taip… pati esu islepinta… Drovus Laimingas

skolos gadina zmogu !!!

Kiek teko bendraut su turtingu teveliu suneliais,tai vienetiniai atvejai kurie buvo nuosirdus ir nepasikele zmones Mirkt Pinigai suteikia pasitikejimo savimi ir nukreipia link tos nuomones,kad jei turi pinigu tu esi itakingesnis ir pranasesnis uz kitus,ko pasekoje atsiranda ziurejimas is auksto i kitus…

mane sugadino ne pinigai

Taip pilnai sutinku