kaip manot?

O SLIDI RUOSI MAN SIURPRIZA ANE. LAUKSIU.

aciuMirkt o pati kada taip bandei?

vaizduote- puikus dalykas!
Lavink ja! LiežuvisCha cha

Kliedi tu mergička

jo as ja gerai islavines, nes su tokiom ziurkem kaip tu uzsiimineju sex chatindamasŠypsenaJuokiasi ar kaip ten vadinasi. nu supratai mane, ane?Juokiasi

yra būdų ir kitaip padaryti ką nors orginalaus ir mielo širdžiaiTaip

ne, nesupratauNekaltas
chatuose nesedziu- taip, kad tarp tu ziurkiu, su kuriomis bendraudamas tampai, manes niekada nebuvo ir nebusCha cha

Žliumbia deja, taip dar nedariau Žliumbia tam tikru kiuchiu tam yra Nežinau

bet labai norechiau Niam niam ir butinai padarysiu ateity Laimingas Labas

susutras morkas slidi valgai? kur ju rast nusipirkt? as irgi noriu toks but. gal tada pachatinsi su manim ir padarysi man taip? galesi ir ausis uzrist Juokiasi Juokiasi

ka reiskia susutras?Nekaltas

SUSTRAS Šypsena AS GI KAIME AUGAU IR DAUG DIRBAU, TODEL TIK 6 KLASES BAIGIAU, TAI IR KLAIDU DAUG DARAU. TAI VA O DABAR KAI MAMA DUODA PO 2 LITUS ANT PIETU, AS JUOS TAUPAU IR NUSIPERKU CIGARECIU O PENKTADIENI "BAMBALI" KOBROS 9.5. TAI VA LABAI BLOGAI GYVENU CIA TOJ LIETUVOJ.

Juokiasi uzhjauchiu Apkabinimas

nu matot kaip buna. Taip

mda…Nekaltas
bet, nieko, gyvenimas tesiasi Juokiasi Juokiasi nenusimink Apkabinimas

na panele kanmintoja!!!Apakęs man tai visai nepatiktu buti priristam prie lovos ir dar su uzristom akim viska isivaizduoti!!!Ne gaunasi taip pat kas su rankute dirbtum!!!Cha cha geriau man matyti ja, jausti ja, glamoneti jos kuna juk tai nuostabu!!!TaipMyliuGerai

tai buna gi ir taip! Laimingas
kazkaip norisi man ji priristi…Nekaltas

jo, pze bazaras pas jus. "jausti, glamoneti, matyti, … ". ka, cia pasakojat ir drocinat tuo pat metu? ar cia norit pasipasakot savo fantazijas? slykstu skaityt. pasiklausi visuomenes nuomones ir po to jei visi priitaria, tai taip darysi? nu p-–e

nesinervinkMirkt

beskaitydamas apsijogurtavai tai ir tylek!!!Taip ka padarysi kad tavo vienintele ir nepakartojama desnioji!!!Juokiasi

oi kokia Tu faina Apkabinimas Cha cha