Kaip kolegai mandagiai pasiūlyti pradėti praustis ir keisti drabužius?

Nu dar aš tokiam nesipraususiam paršui pinigus leisčiau ant visokių muilų Piktas Šyš Kanda Garsiai pasakyčiau, ką apie jį galvoju, ir tegul žinosi Pavargęs Arba pas šefą paprašyčiau perkelti į kitą kabinetą, jeigu jau taip Cha cha

ooooooooooooo tai tu ta kuri su ragais daro ir beeeeeeeeeeeeeeeee daro? Šypsena

Ar aš? DrovusIš ko sprendi, kad su ragais Flirtas

Nes nueitum pas sefa ir savo bendradarbi paskustumĄ Šypsena Veee

babku del tokio mulkio as irgi nesiruosiu svaistyt NeO tave uz poreiki gryno oro gurksnio ozka izvadino Juokiasi Tai gal anas pats sedi kabinete ir kitiems laisvai kvepuot neduoda? Nekaltas

Velniop tolerancija, jei dirbt neimanoma. Prieini ir pasakai: ‘Pradek praustis ir keisk drabuzius…Bent kartais…’ Cia jau ir ligonis suprastu.

Klausykis, Bobai - skundimas - kai pas šefą tyliai įslenki ir pradedi į ausį lia lia lia… NekaltasO aš tą nesiprausėlį šefui ir kitiems matant gražiai paprašyčiau nesmirdėti Taip Manau, po to pats susiprastų Cha cha

paklausk gal zmogu is namu ismete,sakyk - vis rubu nekeiti, susirupinau tavim Cha cha

Aš irgi panašią problemą turiu, tik smirda kambariokė. Bet taip nežmoniškai, kad visiškai neigalima išbūt vienam kambary. Pas ją užeinu tik mirtino būtinumo atveju, o kai ji pabūna virtuvėj, reikia pusvalandį palaukt, kol kvapas dings ir tik tada jau galima įeiti. Bet irgi nežinau kaip pasakyt Nežinau O tie, kurie sakot, kad tiesiog reikia garsiai apie tai pasakyt, tai kažin ar patys taip padarytumėt? Aš bent jau taip negaliu Nustebęs

zinok, pas mane darbe yra ta pati beda su gydytoja. ji tokia fifa, nu jau tokia fifa, bet dvokia kaip meslavezys Veeenu ir kaip jai pasakyt tai dar kol kas niekas nesugalvojo Nekaltas

Pas mus ofise ta pati problema buvo…bet mesa visi susrinkom ir kazkokios tei sventes proga jai dezika nupirkom ir kt higienos priemoniu… tei lig susiprato Nekaltas

va, idomus budas su tuo kovot. bet su ta musu prasmirdele kazin ar pavyks - yra dovenoje jai kolegos ir kvepaliuku ir dezikiuku - blyn, kaip dvoke, tai tebedvokia iki siol. o svarbiausia yra tai, kad ji dedasi esanti be galo patraukli, sexy zodziu motera… nu baisiau nebuna Baisu

manau tada vienintele iseitis tiesiai-sviesiai keip sakant…o dar geriau butu kad kazkas is salies pasakytu…nes jums tei su ja dirbt reikes…po to nesupras fifa…isizeis…uii…kaip tokiu nekenciu!! Veee

matai, zmones is salies kol kas jai i akis to dar nepasake, taciau jau yra tendencija, kad per konferencijas, seminarus, renginius ir kitus dalykus kurie vyksta miesto benrduomeneje, tai aplink ja poros metru spinduliu nesedi ne vienas zmogus… matyt as jau pradeciau suprast ar bent jau primest kas ir kaip… o ji tai iki siol niekaip neisikerta…

bet zinai… blemba…as kartais tokiem zmogam ir pavydziu…, savim pasitiki, isivaizduoja kad yra grazus nerealus ir kt…jims taip paprasta gyvent…

Geraijo Taip Tuo paciu ir babkes vandens saskaita taupo: nei prastis, nei skalbtis Nekaltas

SAkyk-*bliamba* tu smirdi,ka tu gal nesiprausi ar i sudus ikritai…vienu zodziu papizdavok gal susipras Cha cha

nuuuuu… Cia jau atviras izeidenejimas Nekaltas

Pirma uzuomenomis,o jei nepades,tiesiai sviesiai Taip

Nu tai aš ir sakau, kad reikia tiesiai-šviesiai TaipNes kitaip tie smirdaliai nesupranta Cha cha Reikia juos iš po debesų ant žemės nuleist, tegul pamato (ir pauosto) save iš šalies Cha cha