Kaip kelias dienas išlaikyti žuvį ?

aš dažnai vežuos rukyklėlę į rybalką, todėl man tokių problemų kaip Alvisk nekyla…NeNiam niam

nu va, Alvisk vėl 11 karšių pridubasino (8 kg), vėl problemos Juokiasi

Kažkoki maži šiandien…

gal didžiosios perlinės kruopos baigėsi
Juokiasi

Nauja Alvisko žinutė: "Šian 9.5 kg - 10 karšių. Vienas jų 1.5 ir dar vienas 1.9 kg. Šeimininkas jau pergyvena, kad išgaudysiu visą žuvį. Šypsena"

Na jei tokiais tempais varys, tai seimininkas gaus vaziuot parsivezt zuvytesJuokiasiJuokiasiJuokiasi

Ėė, kryžiuoti, nuvaryk pakeisti Alviską, tai nors kurį laiką žuvys ir Alviskas galės pailsėti…Mirkt

Na dar vienas variantas - konservavimas. Kaip karshiams tai cia dvigubas privalumas, kadangi tam procese sunyksta pagrindinis ju trukumas - ashakos Gerai.
O tai kur cia vyksta tox beatodairishkas karshiu naikinimas ?

Na ant kranto nelabai pakonservuosi

Ne

Mes su draugu kai vaziuojam starkiu ar ko kito i kursiu marias, pasiimam saldytuva, tokia plasmasine deze, pries tai i limonado plastmasinius butelius pripilu vandens ir susaldau iki ledo. Pagave zuvy, ja isskrodziam, truputis druskos ir i saldytuva, dvi-tris paras laiko garantuotai. O siaip jei yra normalus saldtytuvas nera ko krustis, susaldai, po to po truputi atsildysi.

Taigi viena, dvi geros žvejybos - ir šaldiklis pilnas… O Alvikas ten sėdi savaitę…
Turbūt nežino, kad geriausias būdas yra savo +1 siųsti į artimiausią turgų su žuvim: ir dėl žuvų galva neskauda, ir +1 užimta…

Pats geriausias zuvelioko laikymo budas yra skrandisJuokiasiJuokiasiJuokiasi Jei kas tam priestarauja, tegu meta akmenuka i mano darza.Tik va beda, kad zuvelioks ilgiau 24h cia neisgyvena- suprask visi nori jo paskanautMirkt O jei kas nores pasaugot zuvelioka mano minetu budu- visad prasom, dziaugsiuos bet kokiu laimikiu a te 1 ar 10 kilu…JuokiasiJuokiasiJuokiasi

GeraiGeraiGerai aciu visiems uz rupesti Taip karsiai sekmingai sunaikinti - puse atiduota diedukui uz rukyma ("as su tinklu tiek nepagaunu Piktas&quotMirkt dalis ant zariju, dalis kameroj, dalis tevukams, dalis uosvienei, dalis svogerukui, alia karsio as atsivalgiau jau Niam niam

kita karta pagalvok prie prilupdamas tiek. gi pats zinai kad sviezia zuvis skaniausia

…kas rūpinosi, kas naikino…Taip, ačiū sotus nebusi Ne, nors kokią uodegą būtų pasiūlęs…

IgnoruojuVeee

Sadyvra, kokios ten uodegelesJuokiasi Jei net rainis alkanas likoApakęsJuokiasi