Kaip, kažin, Šiaulių parodoje bangiečiams sekasi?

JN gavusi rotveileryte, mano nuomone, irgi to buvo neverta. Jei ir galejom bijoti treciosios dalyves konkurencijos, tai tikrai nesitikejome, kad laimes sita. Jau nekalbu apie tai, jog jos ugis kaip rotveileriui buvo svelniai tariant mazokas, bet ir judesiai buvo sukaustyti, o ir stovesena neypatingai gera. Dar karta - ka darysi Šypsena

Hehe. Atnese jums BaksMell, tpfu, gandras cempionuka. Malonu Šypsena

> Hehe. Atnese jums BaksMell, tpfu, gandras cempionuka. Malonu

Tai tas pats gandras, t.y. Baksmel ji ir isstatinejo. Kitaip nieko ir nebutu mazius gaves… Šypsena

Tei va, blyn, kad mums jos pasisamdyti nepavyko. Gal butu savo lengva ristele pakerejus ta pikciurna teiseja Liežuvis

Sveikinu visus !!! Tikrai visa sekmadieni ir galvojau kaip jums sekesi… Šypsena

Akmenukas į Kauno pusę ir Gėlės į Šiaulių.
Šiauliuose į parodą galima buvo patekti nemokamai. Tiek dalyviams, tiek man regis ir visiems norintiems. Dar visi dalyviai gavo po puodelį, kalendoriuką ir kažkokios reklamos. GeraiTaip
Kaune atrodo svarbiausia buvo surinkti iš įeinančių mokestį, net ir iš šunų šeimininkų, jei jie netyčia su vienu augintiniu dviese atvažiavo Ignore

P.S. Čia šiaip, prie bendros piktinimosi tendencijos. Labas

Uzh tai veterinara Shiauliose nebuvo, sako ish pat ryto dar buvo, o paskui namo ishejo, gerai nors vaistinele savo palikoApakęs

Jo, nezinau kaip Shiauliuose, bet Kaunas yra Kaunas. Ir dar senis toks snargletas sedejo prie tuliko, rinko babkes uz tai, kad vos ne i kibira galetum pavaryti
Taip Man irgi Kaune ne patys geriausi atsiminimaiNe

Aš tai mašinoje vaistinėlę turiu, jeigu ką.

Tai, kad ne mano mashina buvoAš nekaltas Ir ash ne labai supratau, ar ten visai vaistineles nebuvo, ar tik peroksido jojeNe Ir ne labai norejau aishkinti, nes nuotaika buvoIgnore

Kitą kartą žinok, į ką kreiptis Taip

Labai achiu, zhinosiuŠypsena Bet tikesimies, kad kita karta nieko neatsitik, man jau sekmadienio uzhtekoPiktas

tei bliogai ziurejot Liežuvis buvom mes prie visu shunu pardavinejanciu…tik tiesa ne iki galo…kokia 3 val ishmovem lauk, shafioras musu (bratka) strypchiojo ir zyze namolio Cha cha

asiu Gerai Puce uzh komplimentus i musu darza…Cha cha

Na ir į kokį dar daržą? Kadangi, kai buvom priėję, prie jūsų stovėjo pirkėjai(spėju), vėliau bandėme ieškoti, bet jau buvot išvaževę. O taip norėjom pasigrožėti iš arčiau.
Šypsena

niu va kaip negerai…kad teip pabegom Aš nekaltas
ciuciai susalo…pardavejai ir Cha cha tei ir ishdumem Šypsena
uzhtat reijkejo paskubet Liežuvis Šypsena

heh gal galit mane apshviesti, kokios ten kategorijos buna, ivertinimai, kriterijai ir t.t. ta prasme shunu parodose Šypsena

ghmz…nuo ko tau che pradejus…daug pasakot gana Šypsena
ppvz parodu dalyviai yra skirstomi i klases…
mazhyliu klase tai shuniukai 6-9 men
jaunimo klase ciuciai 9-18 men
atvira nuo 15men atrodo…tai jau ciuciai dichkiai
chempionu klase tei jau ciuciai su tituliais varzhosi…
isvardijau daug mazh pagrindines klase (o ju yra kiek daugiau siaip) pagal kurias shunim yra skirstomi ir titulai…
shuo, vienoj klasej gaves tris titulus (t.y. 3ose parodose gaves geriausia ivertinima "puikiai&quotMirkt gauna Lietuvos chempiono titula…
po to shuniukai vienos veisles varzhosi tarpusavyje (atstovai ish visu klasiu) del veisles nugaletojo BOB…
va…nzn ar pataikiau i klausima Mirkt

O kur gi CAC, N, Kl.N, CACIB, ir visa kita???Šypsena

O kur gi CAC, N, Kl.N, CACIB, ir visa kita???Šypsena

[/quote]

aij tingejau vardint…Cha cha che jei jau apie visus tuos titulus pasokot…daug laiko ir vietos reijktu Aš nekaltas
ir jei MiniOne rimtai prades tuo dometis, literaturos kiek tik nori tam… Liežuvis Cha cha
o pradiniui apsishvietimui manau pakanka zinoti ir tiek…Liežuvis
o gal ne… Apakęs nzn Mirkt

Siaip sita paroda buvo musu jau 5-oji (atrodo) ir, tiesa pasakius, vienintele, kurioje iejimas seimos nariams buvo nemokamas. Taip kad siuo atveju akmenis galima svaidyti ne tik i Kauno puse Mirkt