kaip jums patinka vaizdas uz lango

Seniai tiek sniego buvo.Man grazu.Ateis ir tas pavasaris,kai laikas jam bus.

kad ateis tai jau ir taip aisku bet po to vasaros gali nebelikti…

tiesa mane dar uzknisa kas valanda nuo saligatvio sniega nukasinet…

Noriu vasaros blyn! Galėtų lietus dabar tą visą sniegą nulyti, pora dienų butų šlapia, bet užtat greit nutirptų… Bet aišku kol nutirps tai dar mėnesis praeis… NekaltasSvajonė mano pabust vieną rytą, pasižiūrėt pro langą, o ten viskas žalia žalia ir saulė šviečia… Žvaigždė Tada užsimesti ploną megztuką ir eit į gamtą, be jokių paltų ir striukių PiktasŽodžiu nerealiai žiema atsibodo, kai pagalvoju apie vasarą…mmm…;>>>

dabar visai nieko, gausiai sninga, didelem snaigem ;GG~ anyway reik pavasario ;VV

joooo vasara tikrai gerai tada nereik galvot koki megstini sian uzsideti kad nebutu salta… Girtas Flirtas

Sninga ir dar gausiai, ir nesimato pabaigos Blogai

as pries valanda sniega kasiau o dabar net nepasakytum turbut vel varys… Girtas

O kam kasei? Gal sakau likimo sesė busi - mašina užsnigo? Nežinau Cha cha

ne mane varo saligatvi kasti o ten darbo tai tikrai nemazai… Girtas Nekaltas

Gražu Myliu. Labai liux sninga. Bet jau nusibodo tie šalčiai ir tas sniego kiekis Veee Baisu.

tai jau jo kad nusibodo… Nekaltas

nu visai nieko… moretusi greiciasu kad oras atsiltu, bet kaip yra taip yra… nepergyveneu del to labai Nekaltas

jau susitaikiau su tuo vaizdu Cha cha o seip tai jauciu bus taip kad staigiai viskas nutirps per pora dienu, pamenu pries 2 metus taip buvo, tai tikiuosi taip bus ir dabar Šypsena Taip

bet juk visad noris kad butu geriau nei yra… Drovusmini as ir to tikiuosi… Taip Cha cha

balta Apakęs daugiau nieko nesimato…

… taip noretusi kad matytusi zalia o ne balta… Taip

man rodos kad zydi geles!!! Cha cha

Atsibodo jau tas sniegas Taipbet nieko nepadarysi Nekaltasgal nutirps kadanors Cha cha