Kaip jums nauji akvariumo dalyviai ?

Man tai labiausiai uzknisa Butkute.
Vos jos balsa isgirdus norisi vemt Baisu

aha Piktas, tikiuosi ji ten ilgai neuzsibus…Ne

butkutes stilius tai tipo gatwes mergichkosCha cha

atrodo kaip paleeistuve Blogai

ishtikruju tai tykejausi,kad rimtesniu zmoniu ileis i ta "akvariuma"

Malachiai zmogeliukai taip ir toliau…ta butkute rimtai kazkokia sena moterishka, vaizduojanti jauna Cha cha

Šypsena na nzn bet man asmeniskai visai idomu tas kawariumas…ir net idomesnis negu anskciau.Gal tos savotiskos zvaigzdutes atnesh kazka naujoLiežuvis

Na nesuprantu kodel tiek nusiteike pries vienus ar kitus asmenis…ar akwariuma…juk nieks nevercia ziureti…Nors keista tiek nuomoniu blogu ne vienos teigiamos bet ziurovu skaicius labai didelisCha cha
Wat sutinku kad Butkute sena mirusi zvaigzde taciau pripazinkit kad tapti viesiems stebibam kai sekamas kiekvienas zingsnis tavo iprastame gyvenime reikia Drasos!ir sie zmones tikrai matyt jios turi kad sutiko…O turbut kitos pakviestos gal zymiai garsesnes zvagizdes nesutiko kad ivaizdzio nesugadintuMirkt
na nepykit jei manot kitaip bet cia tik nuomoneŠypsenaLabas

Gerai kad cia laisva Lietuva ir niekas uz nuomones nemusha .Na tu teisi is dalies, visi taip nusistatem, bet visgi skirtingi zmones , skirtingos nuomones…

As tai balsuociau uz psicha. Nors jis ir nemalonus, bet uztat prikolnas ir geru bajeriu suskelia. O butkute tai tikrai be reikalo ėmė, vien jos balsą isgirdus siurpuliai per kuna pereina, o dar kai pamatai…:o:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:OTaipTaipTaipTaipIgnore

Manau tokios "žvaigždės" susirinko todėl , kad tikroms žvaigždėms ar tai neįdomu,ar tai gėda buvo…kaip kad praeita kartą Dija…nei ji žvaigždė nei ką…man patiko vienas komentaras ,kad "geltona" pirmą kart koncertavo be kaukių, o mes sako jų nesam matę ir su kaukėm…

nezhinau nemachiau Ne ir kolkas matyt nenoriu Ne Cha cha