Kaip jumi Richard Bach "Tiltas per amzinybe"

na džonatanas livingstonas žuvėdra man skaitėsi labai lengvai… pati pasijutau kaip su sparnais Šypsena hm manau per tokį kažkokį lengvumą (kūrinio) išsakyta daug idėjų… apskritai daug kas rekomenduoja pirma perskaityt "vienas" o tik poto skaityt tiltą per amžinybę. man asmeniškai knyga patiko, bet buvo ten visko kol ją pabaigiau skaityt… taip įdomiai kažkaip labai… Laimingas

Bacho knygos visos mielosŠypsena tik jos gal labiau orientuotos i moteriskaja gimine, juk mums mergaitems jausmai, meile ir visi kiti nerealus dalykai yra superŠypsena o vyriskoji puse labiau domisi kitokio pobudzio knygomis.Bet vistiek verta skaityti BachaGerai

P.S.norimtiems dar kazko panasaus siulyciau paskaityti Paulla Koelha "Alchemikas",da te knyga apie panele Prim yra ir t.tŠypsena

Ašai ją skaičiau angliškai ir pradžioje visiškai lydžiausi, atrodė kad jis suformuluoja tai, ką pati intuityviai buvau sumąsčius. visi jo jausmai atrodė tokie pažįstami. toliau skaitydama tikėjausi tokio paties subtilumo, bet žiauriai nusivyliau. labai jau saldžiai pradėjo šnekėti. kažkoks bejėgis, sentimentalus pasidarė, kaip eilinis meilės romano autorius Ignoruoju. tos jo kalbos apie vedybas, apie tai, kokia turi būti moteris, mane papiktino Pavargęs su tuo, kad jis savimyla, iš dalies sutinku. jis man darėsi vis panašesnis į žmogų, kuris prie kiekvienos savo užgaidos pritempia teoriją. na, nežinau, vos perskaičiau iki galo…tai buvo mano pirmoji ir paskutinioji Bacho knyga. dabar ne už ką jo neskaitysiu, kažkaip atbaidė.

3/4 knygos islaikytas stilius ir prasme, tik banali pabaiga viska persaldina vanile.
ps. dokumentine pastaba: beje, istikruju gyvenime richardas bachas issiskyre su lesli, pasiziurekite jo saite…Mirkt

Iliuziju neskaiciau, Bet Tiltas per amzinybe. Visai nieko, patiko, netgi labai Gerai . Tokiu idomiu minciu pilna… yra apie ka pamastyti
O seip,gyvenime… parodykit nors viena izimybe, kuri nebutu issiskyrus … Cha cha

čia ne tik įžymybių požymis, manau kiekvienas kuriantis žmogus nori laisvės, formalios ar ne. beje ką įsiminiau iš Tilto per amžinybę,
tai kad jis griežtai nusiteikęs prieš vedybas. va tuo klausimu aš jį
visiškai suprantu ir net pritariu Šypsena

Net ir dabar nesuvokiu,kas tai per knyga??? Skaitydama pirma knygos puse galvojau,kad jei visi Vyrastaip masto apie Moteris,tai jau verciau uzsidaryti i vienuolynaBaisu,o antra dalis man buvo nepriimtina del dvasiu skraidymo. Bet visgi kai kurios mintys man patikoŠypsenaSia knyga desimtbaleje sistemoje vertinciau 7,5.

neperseniausiai perskaiciau, visai nebloga knyga, bet labai jau ten viskas istesta. Istikruju sunkiaiu skaitesi nei kitos Bacho knygos, bet visitek man labiausiai patikusi sio rasytojo knyga yra "Palike uzsuoveje"

"Vienas" buvau paradejusi skaityti, bet ir nepabaigiau, kazkaip nesiskaite, o "palike uzuoveje" galima sakyti irgi tesinys, vis delto tie patys veikejai

"Tilta per amzinybe" man pasiule skaityti butent vyras. Isgyre ta knyga, pasakojo kaip citatas sau rasesi, kaip si knyga jam padejo. Kol kas nespejau jos perskaityti. Kaip tik ieskau pirkti, o gal kas nors net gimtadienio proga padovanos… NekaltasMirkt

,.man ‘iliuzijos’ taip pat labiau patiko uz ‘tilta per amzinybe’… bet visos knygos tarsi turi kzka bendro… visos gali susijungti i viena… ir jokiu budu nesigaus nesamone… viena kita papildo, pratesia…
.tik neturejau valios baigti ‘palike uzuoveja’… gal veliau…

galima ir mintyse jas sujungti i viena, tik is eiles reikia jas skaitytiTaip

"Iliuzijas" teko tik perversti,ispudi susidariau pavirsutiniska,bet noras perskaityti ta knyga atsiradoTaipO "Tiltas per amzinybe"man nelabai patiko-geru minciu buvo,taciau visa knyga dvelkia kazkokiu nenaturalumu,tarytum autorius per jega stengtusi sukurti panasia nuotaika,vyraujancia "Dzonatane LIvingstone Zuvedroje"…Viskas taip "dangiskai"…bet nenuosirdziai kazkaip…

Dar mokykloje skaichiau (pasiseke su literaturos mokytoja - auksinio proto zhmogus) - tai tada kazhkoki keista jausma shi knyga man paliko. Ish vienos puses geros, idomios, protingos mintys, ish kitos puses - truputi banaluNekaltas

nezinau man tai ta knyga labai perkraut atrode tai nelabai patiko. aisku pradzia tai gera buvo, o paskui pradejo viskas klibeti. cia vat primine ilga serijala kai nebera ko rodyti ir pradeda nusitampyta, pvz. Santa Barbara ir ju keliones po sapnus ir veidrodzio karalyste fe BaisuNe

o tai kuria vieta tu is tos knygos ismestum, man irgi ten truputi viskas istesta, bet kai pagalvoju nieko is tenir neismesciau

Ideja nebloga, bet knyga galetu buti bent 3 kartus plonesne - tas pats per ta pati malama.

Patiko Taip Visai smagi, lengva knygute. Manau, gali buti vartojama kaip kazkada Shekspyro kuriniai Laimingas

kelis kartus pradejau ja ir numechiau taip ir nepabaigusi, matyt tiesiog ne mano knyga Šypsena

perskaiciau si aknyga su malonumu Taip ir nesunkiai… matyt ji tada buvo tai, ko man reikejo - tiesiog slydo kiekviena mintis i savaja vieta…
as ja labai vertinu ir kai kurios mintys man daznai pravercia siandien…