kaip išsigydyti nuo tinginio

kam tokį kaifą gydyt

as ir sergu sita “liga” Drovus

klasikinis liaudiskas receptas: nuo ko susirgai tuom ir gydytis, taigi sedek ir nieko nedaryk…kazkada praeit turetu Šypsena

Apakęs Apakęs vadinasi pagysiu Taip

saka, grabas labai paded

ir man jau įaugo Nežinau

iš kur prabanga toookia Apakęs aš dar nespėjau tokiam gerui uždirbt Flirtas

Taip kartą paragavęs negali sustot Taip

opsikeli sijona, nusmauni kelnaites ir sedi ant dilgeliu… Veiksmingas iki 5 kartu… A paskum- patikti pradeda… Cha cha. Pripranti, kaip prie vyro… Cha cha

iš karto prabliema - sijonų nenešioju, kad vyr.g. nepakrauptų Angelasir dar viena bėda - dilgynės jau nušalo Pavargęs

vadinas reabilitacija arba gydymas galimas tik ipusejus pavasariui. Taigis ir tingek toliau- bo ner vaistu… - nusale… Juokiasi

svarbu tik lovoj netinget Drovus

…verstis ant kito šono ir miegot. Geriausias vaistas. Gerai

geriausiai nuo tinginio pagyjama, kai skrandis maršus grot pradeda Taip Taip

isijungi kompiuteri, pasileidi ineto narsykle, surenki [bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.editPost/0.386982.1 21.241-=(1942600176](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.editPost/0.386982.121.241-=(1942600176) ir skaitai kas ka raso… o jei jau skaitai, reiskia jau netingi… Mirkt

Zinai ka daryti??Reikia ismesti durnas mintis is galvos ir daugiau judeti ir baigsis tas tingumas!!!Jo ,kad man tokios tik problemos butu!!!

sian as tinginiauju juodai, tai galvoju biteje pakabet Taip

vai vai vai, kakije my krootyje Piktas kito problemos visada lengviau sprendžiamos Liežuvis Labas

kabėk, kol valdžia užrauks Juokiasi Juokiasi Juokiasi

tereikia vieno susigedimo is sirdies ir pasitaiso reikalai.Neseniai taip pati isgyjau.Bet tai tik vienkartine priemone Cha cha