Kaip išsigydyt apatiją ir neapykantą mokytojams?

nu nesamone. vaike, eik geriau alaus ishgerti

pac eik Kanda

as patariu kaip geriau. problemu su galva turi, kad i padoraus zmogaus padorius patarimus taip reaguoji ???

Vaje,gausi kiauliu fermos atestata!Atrodo,kad kursa isisavinai gerai Cha cha.

kalbu taip, kaip su manim kalbama.

Juokiasi

visu pirma nereikia visu ant vieno baslio mauti, jei vienas ar du apsikakojo nereiskai, kad visi tokie. antra visi jei zmones, nepabuves ju vietoje nedaryk isvadu apie juos Nekaltastrecia mokykla ne tik ziniu duoda, bet ir ismoko gyventi… dar ne karta teks nusivilti vienu ar kitu zmogumi. Man paciam is mietiekos mokytojos/aukletojos ziauru buvo isgirsi, kad vis tiek egzo neislaikysiu likus iki jo 3 menesiam. Na ka 47% ir gyvemimas toliau pasakiskas Drovus

Deja,nesupratai mano uzuominos,kad tau juokinga Ne.

pirmiausia suzinok pirmo zodzio reiksme…jei jau esi abejinga, tai kokia cia dar neapykanta gali but? Pavargęs

gal turejai omeny ANTIpatija Cha cha

turbūt konkrečiausias patrarimas. tačiau kuo toliau tuo labiau jie visi pasišika. gal tiesiog čia man mizantropija kokia Juokiasi. jie visi žmonės, tačiau pastaruoju metu man tenka daugiausia bendraut su žmonėmis - mokytojais. t.y. jų profesijomis. o tos prifesijos tokios Veee pasirodo… nežinau ar supratot ką norėjau pasakyt. liejas viskas akyse. Juokiasi

nežinau. gal supratau, gal ir ne NekaltasNežinau

vieniems apatija Nekaltas kitiems antipatija ir neapykanta Piktas.

vieniems kitiems…o kas tamstai?

N E Į M A N O M A. jeigu jau atsirado - nebeišnyks.