Kaip išsaugoti Flashiukus

Murrr ,kaip sakant “Belzebubas” visuomet palaiko kontakta su Dievuliu Cha chaP.S. dabar tavo eile su manim sutikt(turesim po lygiai sutikimu) Cha cha Cha cha Cha cha

Ava kas čia yra Aš nekaltas o aš jau galvojau … Cha cha sveikinu Gerai

Sveikinu, shaunuoliai! Nezinaiu net kaip pasakyti, kaip dziaugiosiu del jusu! Gėlės+ Bučkis+ Dovana Uogelei Alus+ Gerai(<-- rankos paspaudymas!) Xawierui! Dovana jums abiem!

Sveikinu Dovana Gėlės Bučkis-zinoma Xawierui, jei uogele nepyks Šypsena

Nu sveikinu sveikinu! Gerai

Rakum , aš visur, todėl ir sutinki Mirkt

Kaip ciotka Apakęs Taip Ir as tokio noriu Taip Aš nekaltasP.S. na jau lygiai 3 karta turiu sutikti su Murrr. Cha cha

Ir inspektorė ta pati … Aš nekaltas eh… Šypsena

Aš nekaltas Cia tipo vardai tu kurie nuotrauka patalpino? Šypsena Aš nekaltas

Turėjau ir aš tokį… Aš nekaltas Šypsena Ralis., Badas, Maruxz, nedrįskit trint !!!Aš nekaltas

moderna koks cia dar bandomasis laikotarpis gali buti Apakęs Apakęs Apakęs3 men. Cha cha Cha cha Cha cha

nu gal dar pirma bandoji laikotarpi 007 donas pereik Šypsena zinai apie ka cia as Cha cha

nu linkiu nugyvent grazu bendra gyvenima =)

Tai dar paskui ziurek, ir mes uzsimanysim Cha cha …negaliu vis dar patiketi Ne ,kad tai viskas in real Aš nekaltas

Rakum’as gal but tau ir kazka pakuzdejo ausin visi, kas uzsuks,bet man tai Ne OO7donas: Ne neatsibodo gyvent NeGyvenimas man lyg dovana ŠypsenaNa jei rasit laiko, tai uzsukit abudu Cha cha

Na tai ka jau jums gyventi atsibodo Aš nekaltas Cha cha…anyway, nuosirdziausi sveikinimai, gal uzsuksim su moderna trumpam, jei turesim laiko Mirkt Labas

uogele | 12-10 14:24 Rakum’as prie ko ten tas sarasas ApakęsKaip tai suprast Cha chaNa tie kurie buvo isvardinti, tai sake uzsux pas tave i vestuves Cha cha Cha cha

Dar karta labai aciu uz sveikinimus Gėlės Šypsena

tfu sveikinu ish anxto nepamaciau datos Šypsena

sveikinu Xavier ir Uogele Cha cha Mirkt