kaip isprievartaut vaikina

mane labiausiai uzvestu vis delto jei savo zuika padaryciau,kodel jis amzinai turi mane darytAš nekaltaso jei ji padaryciau,tai ir jis labai uzsiveztu ir tada abu vaziuotume vaziuotume,kol uzgestumeCha chaCha chaCha chaTaipŠypsena

Barganele, ash nelabai suprantu klausymo tavoŠypsena Kuriuo budu ar kokiom aplinkybem? Šypsena

tiesiogiai… shiaip gal ir idomi ideja Šypsena Aš nekaltas Cha cha

Gera tu čia idėja davei reiks ir man taip padaryti,nustebinsiu ji.Kai tu tai darysi neduok jam kalbėti,veik rištingai apipilk ji bučiniais,kai jis pas tave ateis.Pradėk jau kolidoriuja ji išrenginėti ir visa bučiuoti.Gerai daugiau neberašau,išreišk pati savo fantazija.Sekmės prievartaujant Labas

Manu bet kuris vaikinas sutiktu but isprevartautas, bet kaip ir bet kur Mirkt

na istikruju,priklauso dar kas? Cha cha

Reike tik labai to norėtiMirktLabas

Hmm… Tai, kad jis to nesitikes dar nebus prievarta Liežuvis Juk prievarta bus tik tuo atveju jei jis nenores taves. Nenores? Taip nebuna! Cha cha Vaikina isprievartaut butu labai sudetinga, greciausiai tik priversi jy noreti taves Aš nekaltas Anyway tavo "triusiukui" labai pasiseke, atrodo esi sauni mergina Cha cha

As irgi sutikciau.Šypsena Noreciau buti pirmesnis pries kitus pretendentus i bandomuosius triusiukus, jei tik dar galima ir jei tokiu dar bus.Mirkt

Viskas pavyks pirmynŠypsena
Kietas

Ir tik po manes abudu.Šypsena

Cia tipo jau keturiese ir pageidautina mano nurodyta eiles tvarka.Mirkt Kiti tuo metu apsilima (masturbacija) belaukdami gales darytis, kol ju eile ateis kuniskiems malonumams (buti isprievartautiems vidury dienos).Mirkt

Mustis nenoriu - noriu krustis!Mirkt Tiksliau - noriu buti iskrustas maloniai merginosGėlės.

O gaila- cia tiek jau yra laukianciu ir norinciu pabuti triusiukais.Mirkt

o tu kai labai nori,taip ir padarai,o jei salia ne tavo vaikinas?