kaip ir penktadienis jau

Ten kaimynams neblogai Šypsena pastoviai kieme mergina ant moto pozuoja Mirkt

Kietas NUDISTOmane Juokiasi arba ekshibicioniste (yr tokia liga) Paprastai Moterisuz tai gauna $, tik kiekviena turi savo kaina Juokiasi. Aishku pademonstruot galima ne tik plika Ignoruoju(uzpakali), bet ir kt. pakazuhos vertus daiktus ir taip pasiglostyt savo ego ar dar kazka Juokiasi

Tokias foto reikia daryt ihs priekio o ne ish galo uzpakali rodyti baisiai nekulturinga Šypsena

Neo- mistinis herojus is naujuju laiku pasaulio ir apskritai buties suvokimo epopejos. Realybe suvokiama kaip matrica, kas asocijuojasi su kai kuriu internetiniu heroju vegetavimu joje, arba, ziurint pro konvencionalaus suvokimo remus- besaikiu buvimu globaliame voratinklyje ir , siekiant paglostyti savo ego beigi kariauti su nepilnavertishkumu, susitapatinimu su virtualaus prado dievais.

tai atostogu dar nebuvo?? ar lietuvos saule per silpna? Šypsena

atostogos sakot. atostogos ten, kur daug saules, palmiu, vandens ir bla bla bla nuo rytojaus Cha chabeje ka jei cia ne mano moto? eeee… cia gi penktadienis in LT!

Ledas

tik viena lietuvaites foto ??? kazkas cia negerai…

Curly- tai geru atostogu tau Šypsena ir lauksim “rudesniu” nuotrauku Šypsena

teta curly o kada vazinet pradesit Šypsena ? jau fotoparato tai turbut geresnio rast negalejot 1Mp Cha cha

noreciau buti fotografo vietoj Mirkt

vistiek nieko nematytum

Aisku visu pirma pagyrimas, kad dar yra kam ir ka parodyti is moteriskos gimines!As ne specas darantis tokias foto(o labai noreciau Šypsena,bet man atrodo,kad daugeliui norinciu buti fotgrafo vietoj teks nusivilti,nes foto buvo daryta su taimeriu pastatant fotika ant stovelio ar ant kokios nors taburete, jei taip,tai privargta buvo ne mazai ir dubliai matyt buvo keli.Siaip stringai l.gerai, bet mano pasiulymas butu detis tamsesnes spalvos, nes tamsus ant sviesesnes odos geriau isriskintu figura,o kai daugiau idegsi atvirksciai sviesesnius, nes dabar neatlieka pagrindines funkcijos pabreziancios uzpakaliuka.Na apie kampus is kuriu gerai gautusi foto tingiu blevizgot Šypsenatiek litanijos Mirkt Sekmes megejiskose fotosesijose!

gal lietuvoj apie krepsini nusimano nevisi, bet belekas drasiai galetu pravest cikla paskaitu - seminaru apie fotografiją, technine, menine ir vizualine prasme. tas yra labai gerai. mes turim labai nuostabiu foto-menininku, bet siuo gyvenimo laikotarpiu as esu uzdaras belekokiaj kritikai.

Cha chanus neidomu gerew butu priekiu :}

o gal jai nel;aba patiktu fotkintis priekiu? Šypsena

grazu

o as manau, kad jau gerai!!! Cha cha grazi panike ! o jei visiems preki rodyt - tai ir intriga praeis.

aaa curly ir tu ivaldei fotoshopa bet bent jau jauciasi kad penktadienis

kodel ten tokie debesys netikroviski,figura butu zymiai graziau atrodzius su kablukais.