kaip galima suvilioti berna?

Na vat ir ne !Pazistu toki zmogu!Kietiems ir mirkset neriaikia o tas vis nepasiduoda!PiktasTaip

niu jo…Taip

NeNeNeNe

Geriau tu neviliok to berno, lai buna taip kaip yra, nes paskui kai jis paliks tave labiau kankinsies negu dabar Šypsena

Viskas priklauso nuo aplinkybiu Taip Kiek TU jam patinki ir pan. Nors ash galvoju, kad kaj rejkes taj jis tave ir pakabins, tada bent zinosi, kad JIS, o ne TU del to stengiajsi Mirkt [Aj, gal ir nesupratot mano minties… nelabaj pavyko ishsirejkshtiNustebęs]

negerkit vaikai!

O man kaip tik didesnis azartas kabinti ta, kuris manim nesidomi (na tarkim neparodo, kad domisi)…

Kas tas debilas Rist? Ar as galvoju apie ta pati kaip ir tu?
Labas Tada isivaizduok kas man bus, kai as grisiu i moksa…Baisu

Nenusisnekek Cha cha

na nors tiek Gerai kad jie patys tai pripazhistaŠypsena

Jojo atspejai!
Taip

elkis naturaliai ir tiesiog buk savimi TaipTaipTaipTaipTaip kai sutiksi ta vaikina kuris tikrai tau skirtas pati suprasi kaip reikia elgtis Šypsena

Lengava pasakyti, kai stovi salia tau patinkancio zmogaus zandai kaista kojos linksta ir jei tik prasizioji pasakai tokiu nesamoniu, kad galu gale jautiesi kvailai. Bet jei vaikinas supratingas turetu pamatyti kaip jaudiniesi…

nu o as tai zinau kaip bernus kabinciau lengviau negali but paimciau kai susitinku taip naglai LABAS o paskui taip ranka per peti uzmetu ir sakau kaip gyveni paskui va reik atitaikyt kada pas ak plotas ir abudu nuvaryt isvartyt po simta gramu kad nebutu per daug ir dada vsikas savaime paskui pasikviesciau i namus jai nieko namie nera nei tevu nieko arba pas ji nuvaryciau tipo kasko pasimokyt arba prie kompo kad kaska pamokytu ir kai jis tipo atsiseda ant kokio kedes as ant keliu atsisesciau paskui atsisukciau sakyciau tu man patinki persimesciau plaukus uz ausies ir pabuciuociau (viskas labai lengva tik nereik but labai sliksciems)

Issirenk jo akys ir jis beveik tao… .Šypsena

Joooooo, kai aleliumas sugalvos, tai sugalvos… Graži
Paneles, darykite kaip jis sake - pasisekimas garantuotas Cha chaCha chaCha cha

issiskesk

Bootinai!Cha chaCha chaCha cha

ylysk y kelnes ir suviliosiCha cha

Buk savimi!