Kaip galima susirgti? duokite pavyzdziu kuriuos esate patys isbande...

man panashu, kad tau susirgit jau nebereik - ir taip sergi Taipkitaip tokiu durnu temu nekurtum…

eik nuogas ant zemes pasivoliosi Nežinau

man niekada nesigauna susirgt kai noiu… pabandyk shlapiais batais kelias valandas pasibastyt paskui nusilakstyk kad sushiltum ir prakaitas zhliaugtu o tada ant skersvejo valanda patupek… gal koki uzhdegima ir pasaigausi… priesh n metu sinusita pasigavau Cha cha

Ne nu idiotas! Cha chair to namie nera ka weikt

atsigeri 5 stiklines is saldytuwo koko skyscio ir eini pasedet i balkona kokias 20 min. arba padauzai termometra i kelia Drovus

persipjauk venas ir pripilk druskos, jei neades ta pati padaryk tik priberk smelio

girdejau tokia istorija kai viena mergaite nenorejo eit i shulia tai i rozete pirstus ikiso Juokiasi Juokiasi Juokiasi bet sito budo tai as nebandziau… Liežuvis Nekaltas Cha cha

griuk negriuwes nesusirgaw nors buwau perdaugines Alus

is ryto nuoga subine i sniega ir pasedet taip 10 min o grizus namo palist po saltu dusu ir neisdziuvus vel i lauka i sniega =]]] stai taip tik va galima ir neisgyt po to Cha cha Cha cha

emmm…ar tikrai nori sirgti ar tik nenori i shulia? jei pastarasis varijantas tai patrink termometra i vilnoni ruba ir uzkils temp…

kvailys,tu JAU sergi psichine liga…

Issitrink pazastis druska Juokiasias rimtai Taiptetis sake Cha cha

beto,kiek tau metu? Juokiasi

Pabandyk koki ziemos sekmadieni is kito miesto galo i Pilaites rajona nusigaut (jei vln gyveni) kai pusto ir ziaurus vejas pucia… Autobusu pralauksi tiek, kad pavirsi i kaula, o jau kita diena nesvajok sveikas atsikelt… Cia taip man buvo NežinauIr sergu dabar Piktas

ligonis Nekaltas

pastovek kur yra skersvejis, tada galesi koseti iki numirimo, ar bent jau iki bronchito. temperaturos neturesi, bet gulesi lovoj kaip lavonas, akiu pasukti negalesi, nes nerealiai skaudes. kosuli, kuris tave tampo nuo pat kulnu, garantuoju. sekmes Baisu

nebus Liežuvis

isbek nuogas i lauka nusidazes visas zaliais su melynais arba raudonais taskiukais(skonio reikalas) ir skelbk zemes ir visos visatos pabaiga- aplinkiniai tai tikrai nesveiku palaikys Kietas

is kuno kulturos iseik i lauka ir i sniega ir dar kur nors palakstyk Taipsusirksi tikrai Taip

padauzhyk galva is siena Taip