Kaip elgtis su kelių policija

Gabriela, Gerai tu ne vienintelė LiežuvisLiežuvis aiškiniesi. žianu dar bent porą Moteris. Sako, kad visuomet suveikia…

Aš tai, kai juos pamatau, visad "čyzą" išmetu ir akį pamerkiu ir jie manęs nestabdo Liežuvis Cha cha Matyt išsigąsta Baisu Juokiasi

nusipirk uz 100 Lt kokia vaziuojancia oka, jei stabdys - graziai islipi, atiduodi raktelius i iseini negriztamai. i moket nereix

jei mieste vaziuoju iki 90 ir stabdo stoju jei varau virs 90 nestoju kalu zemesne saiba ir ate . mentu nebijau visiskai bet nx irgi nesiuntineju kalbu kaip ir su visais nes jis toks pats beto is dalies dar labiau pazeidziamas nei as ,jei bunu kaltas visada saziningai sumoku aiksu ne i valstybes biudzeta i i pareiguno kisene (valstybiniu ikainiu mano biudzetas neatlaikytu Šypsena ) pareigunu normaliu yro kokia 95 proc like tai kiaules kurie yra arogantiski ir pasikele aplamai as apie juos esu geros nuomones jei ju nebutu keliuose vopse bardakas butu

  • Mokiniai,kokius zinote parazitus?
  • Utele!
  • Blusa!
  • Keliu policininkas!
  • ??? Kodel?
  • Mano tetis sake,kad didesniu parazitu uz keliu policininkus nebuna: bjaurus kaip tarakonai,prisisiurbia kaip erkes ir besociai kaip blakes.

Jiems dantis reikia rodyti…Cha cha…ir viliotiFlirtas…žinoma jaunesnėmsMoterisMoterisMoteris tai taikytina…Nekaltas

Reikia kisenen indec kapeikuŠypsena

Na nesakyk ir 30+ tai tinka ir dar gauni koki pakvietima kavos isgerti

nauja klycka:
EZYS!!!as pats brangiauisas…Cha chaCha chaCha cha

Geriausia-neturet jokio turto, jokiu teisiu, vazinet su ne tau registruota mashina(pvz.tevo vardu) ir gali lakiot nebaudziamas- blogiausiu atveju- mashinuka nutemps pas savi, bet tevui uz tempima moket nereiks, bo jis to neprashe(jei mashina netrugdo eismuiJuokiasiJuokiasiJuokiasi).Baudos kvitus galesit kolekcionuot kep markutes, bo turto pas jumi -jokio.JuokiasiJuokiasiJuokiasiI tep be galo, Liežuvis Jei kas galvos, kad duos administracinio areshto(paru)-klysta- ner kur niekadejus sodint, o da prades paprastus daboklen kisht ir dabot?-NeeeeeeeeeCha chaCha chaCha cha Kiek teko girdet, vienas Wilenskas frajeris, tokiu budu, jau perzenge 50000lt baudu limita- turi nebloga kolekcija baudos kvitu uz greiti, nusifotkijo gajovu atelje(prie inkilu) ne karta, sako yr fotogenishkasJuokiasiJuokiasiJuokiasi

kryziuoti, nesudetinga is atlyginimo isskaiciuoti. senatis 10 metu, tad jei siais dirbt neplanuoji - jei norės -kitais priciups.

Nemėgstu aš tų žalių padarų ir viskasPavargęs, paskutinysyk, kai 30 lt mokėjau(su kvitu, aišku), jie labai norėjo, kad aš jiems į kišenę duočiau, bet tegu nė nesvajoja- špygą aš jiems, o ne į kišenęPiktas. Stabdo tai l. retai, bet tąsyk jau ir taip gatavą vyrelį parsivežinėjauKanda, o čia dar tie su savo lazdele iššokoKanda

Na shiais laikais sunku sureguliuot tavo atlyginima, o ir net pilieti sunku rast-bez opredilionogo mesta žytelstvaJuokiasiJuokiasiJuokiasiJei gajovai taip uoliai ieshkotu skolininku, nebut kadu burtu lazdele mosuotJuokiasiJuokiasiJuokiasiNa , bet gerai zinant zakonus, galima ir juos vieton pastatyt: kazkep nakti lekiau autostrada, o tie briedziai stabdo mani, ogi ziurau- neijungtos ju mygalkes, o kely tamsu, nors matos, kad gajovi.Ash po gazam i lyg Vilniaus su vejeliu, o zliukai-ish paskos ,atsilikeLiežuvisLiežuvisLiežuvis Atvykau i Šeskines komisariata-tep i tep-stabde briedziai, be majaku-gal bandziugos-apsimeciau kvailu, o cia …igriuna agurkeliai ir vos ne rankas rakina, na bet fik te jiemsLiežuvisLiežuvisLiežuvis-Žopa, pasakiau, kad skambysiu ryt ju valdziai i klausiu ar privalo jie jungti majakus…pasidare romus kep avineliai, bet pikti-40 kilu vijosiCha chaCha chaCha cha

Reikia priklausomai nuo konkrečios situacijos elgtis…KietasKietasKietas

elkis nesielges…kai kurie tikrai padorus, bet yra tikru reketininku.

elkis nesielges…kai kurie tikrai padorus, bet yra tikru reketininku.
dabar po svenciu ju apetitas sukiles.Geiau laikykites patarles;Duok zmoguiCha chakele

Pamenu,kai keliu policijos komisaro paklause apie kysius imancius pareigunus,tai tas pasake - "pas mus tokiu nera"ApakęsApakęsApakęs O po to pagalvojes,pridure - "gal ir yra koks vienas,tersiantis pareiguno varda…"
Todel kai pagalvoji,kad turbut nera nei vieno vairuotojo,nedavusio bent karta kysio,susimastai ar tam vienam,komisaro paminetam pareigunui ne per daug? Jis aiskiai turtingesnis ir uz Uspakicha Juokiasi

Perfrazavus sena rusiska posaki,galima teigti,kad:
"Geriau dukra prostitute,nei sunus keliu policininkas"

Su keliu policija elgiuosi taip , kaip anksciau su milicija…

JuokiasiGerai