kaip duoti vaikinui zenkla kad nori buti bent jau pabuciuota?

fliras flirtas flirtas Flirtas Flirtas Flirtas

pabandykit i kluba koki nueit, isgert siek tiek, atsipalaiduot ir savaime viskas gausis Niam niam

Tai pala… Kambe bedos jei jau buciavotes? Laimingas sakyk: ar nenori prisiminti senu geru laiku? Flirtas

O ka reishkia tormozas? Nekaltas Šypsena Siaip tai jei nebuciuoja reishkai nenori, arba mano kad tu nenori, o jei nori kad manytu jog tu nori, tai ka zn, glauskis prie jo ir ziurek i akis Laimingas

ar nemanai kad bučiuotis nepadoru Veee

…arba tarpkoji… Apakęs

Jis laukia kol tu ji padarysi ir tada jis tikrai tawe pabuciuos Bučkis Šypsena

O tau pačiai pabučiuot vaikiną tai kažkas tokio Pavargęs Baisu Veee ? Nekaltas

Man tai iskart daeitu jeigu mega nori bucioutis tai pati lenda Cha cha

Gi visokiausių Moteris pasitaiko, gal sėdi rankeles susidėjusi ir galvoja koks durnas tas Vyras aš gi taip akivaizdžiai parodau kad bučiuotis noriu Cha cha Aurotės prašau nepykti, nes pavartojau žodelį gal DrovusKažkaip moralas prašosi pats - nori bučiuotis - bučiuok Bučkis Šypsena Juk nėra čia svetimas žmogus, per ausį neturėtų už tai duot Cha cha

O pasakyt “as noriu taves” neiseina? Nekaltas

Largo, tai būtų truputį per stipriai, juk tie Vyras… žinai gi, gali visai ne taip suprasti Cha cha

ateis laikas ir be zhenklu susipras!kai uzhsinores! nzhn! krch! welniawa! neskubek, motera! Labas

Kuleri, as visad sakau tiesa ir ka galvoju, kam apsimetinet na noriu tai noriu o kaip suprast daugiau negu kad “ji manes nori”? Cha cha

Tai kad nesedziu rankytes susidejusi, pas mus kazkaip viskas iseina kaip pas Malderi ir Scally… Tik vos iki reikalo daeina, kazkas atsitinka, ar telefonas suskamba ar pakviecia kas nors, karta net buwo wiskas chiki, bet tik priartejom, nuo lentynos nei is to nei is sio albumas nukrito…zapadlo,bl.

Na jei tiki visokiais likimais ir pan. . . Tai maž nelemta Nekaltas Cha cha

nuoga putka reikia pamusikuot pries nosi Taip

Largo, čia juk kalba eina apie bučky. Negi tu manai kad Vyras tuom ir apsiribos išgirdęs iš Moteris “aš noriu tavęs” ? Cha cha

Kuleri, kokio bįbio be tolko buciutis, geriau tiesiai prie reikalo Mirkt Cha cha

Graziai pamirsek akutem ir nusisypsok