Kaip del nicku ????

Jus taip manot? Nekaltas Visai gal ir nieko butu, tačiau :
Laikas bėga
Neša metus…
Tai tada reiks kiekvienais metais keisti nicko metelius Cha cha
Na nebent iškalti amžiams kaip ant poaminklo Nekaltas
menulis1971-2???

menulis1 gal tu tada pasikeisk nika i kita,kam tau butinai niko menulis? Nekaltas

Lengva Jums Angelas sakyti :-imk ir pasikeisk…
Matai aš prie tų žmonių, kuriems savi marškiniai arčiau kūno Yra ir daugiau priežasčių susijusių su banga, kodėl negaliu pasikeistNe. Na nebent Mamutas nieko prieš bus pakoreguot ten savo sarašėlį
Mirkt

Banga adminai Mirkt Tai vot panaikinat simbolinius nickus Mirkt Arba man duodat nicka su simboliu kokio prasiau Mirkt Taip Juokiasi Juokiasi

Būk menulisX Cha cha tada skaičiuko nebus Mirkt

Baisu Ką Jus , ką Jus X ni paidiot NeApakęs. Sklando gandai , kad VyrasVyrassu X-siukai nickuose yra gejai Baisu, o aš savo seksualines orientacijos net nemanau keisti, geriau jau duosiu nupjauti … nei su X nicke .
Ar gi tiek daug prašau, net gi jums siulau, pasiimkit Jus ta 1 ir kvit- neskolingi

Waje nežinojau Apakęs reiks vienam dalyviuj pasakyt Cha cha užsikabino neseniai X Cha cha

O jei dar mada pasikeis…ims ir sugalvos skaičiukus prie savo nicku kabinet, ka kolegos pagalvos apie mane, nors imk ir skradžiai žemę lysk Žliumbia

otu labai pavydi?Nekaltas

pala juk gimimo data zmogaus niekada nesikeiciaCha cha

O ko tau nepatinka dabartinis? Man tai grazusDrovus

Nzn jau kazkaip atsibodo Nekaltas Cha cha

Dar menuliui Mirkt o tu neturi lt raidžių?Pabandyk Mėnulis Taip gal priims Nekaltas Arba būk Mė0 Cha cha

Neveltui geriausios statusą turit MirktLT raides turiu, net 33 berods
Taip, tik va problemiukshtis kaip nicka pasikeist , kad sukauptas turtas nenupluktų Nekaltas. Čia man ne profilų pasikeist. Gal linka koky mestelsit Angelassarge Jus mano LūposApkabinimas. Busiu labai Jums dėkingas Taip

Visas tavo turtas liks jei tu nicką keisi savo profiliuose o ne per naują registruosies TaipIštink seną niką ir parašyk naują,po to "išsaugoti" Na laukiam tavęs su nauju veidu Mirkt

Na kaip šis naujas kailiukas? Drovuslabai gaila, bet mėnuliai užimti, vse mestą - zabity

Tai galėjai Moon būti Mirkt

SveikuciaiLabas
Gal galetumet man smulkiai paaiskinti: kaip reik atlikt ta procedura t.y. pasikeist nicka.
A to kai registravaus - labai skubejau ir ivedziau (kaip matot) tik keleta raidziu. Dabar noreciau ivest ir nickaDrovus, bet nemokuŽliumbia

O ką jis reiškia? Apakęs Nekaltas Matai man su anglų-saksų kalba ni labai Ne
Va kitas reikalas su Rus ir Lt Gerai
Tai kaip Angelas, ar tinkamas jis Vyras? Sprendžian iš Jusų galėjai-nelabai Liūdnas, bet geriau nei su X Juokiasi

Tai parašiau jau Taip einį į "Mano profiliai" trini dabartinį nicką ir vietoj jo įrašai norimą.Spaudi išsaugot ir viskas.Tik prieš keičiant nicką gerai būtų bangiečių galerijoj pasižiūrėt ar tokio jau nėra,nes neleis pakeisti Ne