kaip cia?

Tai kad nebūtina ta kreditkė. Yra pasirinkimas “none” ar kažkas panašaus. Nekaltas

tai pas androida ir gali su mygtukais, bet ekrane irgi galima, paprasciausiai pasirinkimo laisve.

as ant samsungo irgi su mygtukais buvau pasidares, nes man taip labiau tinka Gerai

pasirinkimo laisve Gerai Cha cha

ai man tai realiai px, kai padaryta lygiai taip pat, kaip as turejau, man tik nepatiko mygtukas pas obuolius virsuje Blogai buvau sone iprates, tai ir ta po metu perkele i sona, tai nebeturiu prie ko prisipisti Juokiasi o kam ta laisve kai yra tobulybe Cha cha

nu va, tau nepatiko tas “patogumas”, o tam žibėtojui1 tai zjbs

na taip, va man nepatiko, vyriausiui nepatiko, bet vienas toks asilas prisipis tik prie manęs, nes jis tiesiog asilas

tobulybe Juokiasi

Efixai, pradekim nuo to kad per daug sau leidi, ir per garsiai sukauji, suprantu kad internetas vienintele tau vieta saviraiskai, bet viskas turi savo ribam, o pabaikim tuom kad tau nepatinka ne kazkokia funkcija ar kazkas, siaip tu esi apple heiteris, ir savo vaikus su zmon paaukotum kad tik apple blogiau butu Labas

gal pabaikim tuom, kad tu Šuo čia ateini paloti ant mano pasisakymų, nors ir yra galvojančių taip pat. Tu eilinį kartą stoji už t.cook Tūsas savo krūtine, nes vėl nesugebi išinkšti - ne, nepatogus reikalas, ar bent jau nėra pasirinkimo galimybės. Jei atsiliepti - tai ekrane, jei atmesti, tai tik spaudaliojant mygtuką