Kaip atsikratyt ikiruoliu... (patarimu rezultatas 84oj zinutej)

Įrodyk!O gal tu iš tiesų esi bjaurus iškrypėlis, tik ir besitaikantis pagrabinėti jai po sijonu?!Iš kur galim žinoti?!Juk ekshibicionistai savo organus irgi nuoširdžiai demonstruoja viešose vietose!

man skaudu skaityti kaip jūs apie mane galvojat Liūdnas siaubas aš šokiruotas neturiu net ką pasakyti Pavargęs Pavargęs Nežinau

būtų labai malonu, kad ir autorė teiktūsi tarti nors žodelį Pavargęs

Va, va, karaliene vaidina bl., o istikruju ni rozi, ni kozi… Juokiasi

Autorė turbūt dabar sėdi užsiraukusi, nosį užrietusi, galvoja, kad visi čia bejausmės būtybės, nejautrūs, nedraugiški ir taip toliau bla bla bla. Ką gi - gyvenimas žiaurus, o mes - griežti, bet teisingi.

norėčiau pavergt jos širdį bet neturiu nei balto žirgo Ne nei sportinio automobilio Ne aš eilinis lietuvis dirbantis už minimumą ir gyvenantis iš kruopų Drovus o ji yra labai išranki vaikinams Liūdnas tauta patarkit ar verta bent bandyti man laime?? aciu visiems už ištiestą pagalbos ranką! Drovus Gerai Gėlė

PPK, a pakvaisai Apakęs ateik i prota gi pagaliau, susirask normalia mergaite, kuri nesigirs, ojj, kiek as daug gerbeju turiu Taip tos kurios giriasi, dazniausiai is tikruju nieko neturi Ne

PPK… Juokiasi

Ir dar tokios paprastai būna išlepintos niekšės! Tad gal geriau, kaip sako dzūkai “nejudzok ***o, bo ***as ir tep smirda”, o susirask paprastą mielą mergaičiukę, kuriai nereikės jokių sportinių automobilių ar kitų pričendalų. Atsikvošėk!

taip taip PPK, klausyk musu Taip

Tai bent žmogum tapsi.

Aij mieli zmogeliai… ryt pratesim diskusija… isvargusi ajnu miegot… Mirkt

Labos nakties, saldžių sapnų, nors ko tai ankstoka lyg ir…

gali man perleisti Girtasir kas do durdomas, kodel visom normaliai, o tau cia kazkaip pasakyt neuztenka? anie vistiek neatsoka, svaigalai mergela NekaltasSmileja, 99 atvejai is 100 pasitvirtina, tos, kur garsiai rekia, paprastai nieko neturi Nekur dingo pati autore ???

o autore Baisu matyt gerbejai isvargino Pavargęs Cha cha

O gal kuris nors “gerbėjas” baisiai sužavėjo?

turbut mama miegot nuvijo Juokiasi rytoj gal kokiam parade tures zygiuot, o gal veliava kokia nest Nekaltas juk visas demesys butu tik i ja Baisu

nebent koks virtualus Drovus Cha cha

Ir gerbėjų tik daugėtų, daugėtų, daugėtų ir slankiotų po jos langu su styrančiais kuolukais visi, visi, visi, ir mylėtų ją karštai, karštai, karštai…

nesuprantu kur čia problema