Kaip atrodo jusu desktop.

Robik robik, prie kojos Cha cha Cha cha Cha cha

Pikčius vienintelis prajuokinai mane, todel patilesiu ka manau.
Negaliu aisku ner ko su manim kalbet nes jus protiskai atsilike o as ne nesakau kad ciavisi bet pikčius tai prie normaliu pretenduoja nors nieko nenurodineja.

Stai kaip start atrodo jai jis mano kad as jam suo jo mutavimas.
http://img530.imageshack.us/my.php?image=starttz1.jpg

Kur visi moderai dingo?
Tema tai šiais metais kol kas originaliausiaGirtas

P.S. iš kur tokių Kvankt? atsiranda?

Zinok sakiau is kur tokiu atsiranda?1 zinuteje.

Vargsui sunki vaikyste…mediniai zaislai…prikalti prie lubu…Cha chaO seip desktops lievs tavo ir tu pats lievs,paskaicius kelis cia postus temoj matos kad vaiko tevai nemylejo.Aisku dabr tikiuosi pakliuti i robertelio juodaji sarasa,pabuti kokiu arkliu bet pofik

Na kai as sukuriau tema ir man po minutes pasake kad tokia jau buvo, as ja istryniau. Šypsena Gaila, kad nauji dalyviai tokiu niuansu nesuvokia. Ne

Parasykit kas nors kokiam moderatoriui kad uzrakintu tema, o autoriui uz begalinius izeidinejimus duotu kaip minimum banana savaitei.

Robertx, no offence, bet niekas cia sukures tema nepuola iskart keiksnotis i visas puses. O jei tau pasirode, kad tave puola, reikejo nekreipt demesio, nes, jei dar cia busi, puls ne karta. Šypsena

Jau ko jau ko ta blemba nepradekim kalbeti apie tave,zinau uzsimineji zoofilija bet tai cia nereikia rodytpas ka kokia vaikyste buvo ne tau per gerai arkliu buti tu labiau primeni i tuoaletini popieriu ti nesvaru.
Ir is vis mes dar nepazystami tumanovarda zinai o as tavo ne na pavadinsiu meslium.
Kodel pradedi pyktis o galvoau jau nurimot. na kagi vel teks gintis,nuo psihu pirmyn.

Ka tik savaitei tyciuojes as noriu metam,savaitei tu matai koks gudrus nu kadangi tu man nieko nesakiai,IR Manes neizeidei tai patilesiu.
Sakot as izeidineju,gerai esu naujokas,bet ai ant taves varo ka tylesi?

Savaitei su viltim, kad pasitaisysi. Šypsena Beje, as ne gudrus, o gudri. Mirkt

O atleiskite ponia ar kaip jus izeidiziau atleiskite Cha cha

Cha cha Gerai

KAip juokinga wau…

nu kam ta vaika cia erzinat?

O tu jau vyras,nx butent mano temoj as specialei jos netrinsi,man taspats tegul kiti trina be to kur tada psichai pasidetu jai ne cia.
Robertelis priglaude visus.

O dabar didybės manija…

Nebijok tau irgi vietos paliko po uzpakaliu.

jo… lietuvoje bėda, kai visos psiciatrijos ligoninės perpildytos ir naujų klientų nepriima…

zinau kadangi jusu neprieme tai tik cia galit prisiglaust.

Nu dabar jau balsu juokiausi perskaitęs iki galo Cha cha Manau, šita tema pretenduotų į visų 2007 metų linksmiausios temos konkursėlio pirmą vietą Cha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha cha