Kailiniai..

na, sinsilas, tai specialiai augina del kailiuko, o po to…Baisu nu nieko as nematau blogo tame… Nekaltas

as asmeniskai pries naturalius.juk dirbtinu visokiausiu yra.man tikraj gaila tu gyvuneliu,kuriuos zudo vien tam kad musu miesto ispuikusios damos turetu kuo pasigriti Veee juk yra ir kitokiu siltu rubu…ypac nesuprantu tokiu zmoniu kurie dar pageidauja is konkretaus kailio…kokiu snsilu ar triusiuku…greit ir is pelyciu kailiuku pareikalaus…viespateliau kiek ju reik prigaudyt tik vieniems kailiniams Apakęs
o siaip sunkus tie kailiniai…vaikstai issiputus lyg balionas…

Šiaip labai gražu man kailiniai. O dėl gyvūnų, tai geriau aišku dirbtinius nešioti…

Taip

pritariu cia jau daugumos ishsakytai nuomoneiŠypsena bet ir grozis… ne visada labai grazu bunaNekaltas

Ne visada, nes visi kailiniai gražūs. Bet dažniausiai man gražu. Laimingas

kas uj?Drovus
ipac smagu kai kailiukas buna jaunu shuniuku Laimingas
pvz afganu kurtu Cha cha

Nešioju ir nešiosiu, nes:

tai - vienintelis rūbas žiemai, puikiai laikantis šilumą ir nepreleidžiantis šalčio Gerai (ir manęs čia neparinkit, kad tipo šilumą sulaiko gerai "dirbtiniai" - NĖ VELNIO! Liežuvis

ps. galima pridėti, kad kailinukai tikrai gražiai atrodo.

ps. aš dabar šaltom žiemos dienomis dėviu vidun kailiu mėlynus mutono ilgus kailinius Tūsas labai šilti GeraiTaip
ir dar turiu kitokių, ir dar turėsiu ateity Taip

kitaip sakant - gyvename Žemėje - ir čia nuolat vyksta kova dėl būvio Kietas

kas nori - lai žliumbia ir nenešioja kailinių, gailėdami gyvūnėlių
kiti - lai už juos nešioja Taip Cha cha
Kietas Laimingas Cha cha

aha, nieko blogo. Diriamoms šinšiloms žymiai mažiau skauda kai jos žino, kad jas specialiai dėl kailiukų augino.

būtent! Cha cha
o jei rimtai -tai vaje vaje…kaip skauda…skauda šinšilai, skauda triušiui, skauda lapei…skauda skruzėlei, kurią vasarą pritėškei su padu, skauda musei, kurią pritvojai kambary kai be perstojo zyzė, skauda paukšteliui, kuris tapo katino "pietumis", skauda paršui, iš kurio kotletus valgai, skauda žmogui, kurį primušė vagis atimdamas pinigus…skauda skauda…
taip yra ir bus
ir visi gaus galus!
Kietas
Kietas
Kietas