Kai tenka sedet namie

ar tiktu man’s ar relax seni guminukai siam reikalui

uxmux tiktu . Tiesiog pries tai su zirklutem geriau sukarpyti smulkiais gabaliukais. Ir geriau stengtis neprimaisyti spalvu tarpusavyje. Nes issilydzius gali gautis nei sis nei tas. Tiesa perlydant senus guminukus , issilydes silikonas buna dazniausiai klampesnis .

Super ACIU TAU!!! Kadangi gumas siunciuosiu is ukrainos per tarpininkus,man kainuoja nejuokingus pinigus…belekieka rast mano megstamiausias formeles ir pradet kept,duosiu zinot ir zinau kur kreiptis.Dar karta ACIU!

Erdvardelis klause auksciau, ar neina ryskiu spalvu padaryti. Va radau senesne foto su ryskesniais imagizer.imageshack.us/v2/1057x700q90/924/HHczI0.jpg Panaudotos formeles Keitech Easy Shiner “4 ( tiesa pats guminukas gaunasi biski masyvesnis nei originalas ) Bait Breath Curly Grub 2.5” Keitech Swing Impact Fat 2.8" Kaip ir minejau, spalva gali pasidaryti kokia nori. Viskas priklauso nuo to, kiek skirtingu buteliuku uzsisakysi Mirkt

Super. Gerai Šypsena

Nu tie ryškesni - tai kaip iš Norfos už 1,50 EUR 10 vnt biski ŠypsenaŠiaip Gerai

Ta prasme kaip is Norfos ? Tu cia pagal spalva nusprendei apie guminuko kokybe ir jo darba po vandeniu ? Juokiasi Tiesiog vienas zmogus paprases buvo, kad padaryciau ryskiu is butent situ formeliu. Tai nesukant galvos paimta spalva, be jokiu blizguciu ar maisymu .Kodel visi galvoja, kad guminukas turi kainuoti 80-90 euro centu uz vieneta ir tik nusipirkus kuo brangesni, tuo kibs geriau. Juk tu visu guminuku reali savikaina yra niekine . Tiesiog kol per visas rankas jie patenka i parduotuves, mes turim ka turim. As tau galiu pasakyti pvz kaina , kiek gaunasi pasigaminti viena ar kita guminuka . Tarkim nusipirku 5 litru banke, kai litro kaina gaunasi 15 euru ( o tu isivaizduoji kokiais nerealiais kiekiais kepa ivairus brend’ai ). Reiskias vienas mililitras silikono atseina 1.5 euro centu. Pagaminti 4 coliu shineri reiki ~9 mililitru silikono. Reiskias 9ml x1.5 cento. Guminukas 13.5 cnt . Shineris "3 tai bus kokia 5 ml x 1.5 cnt = 7.5 cnt ir t.t . Apie veziukus ir visokius nano minnow net nesneku. Ten sunaudojama 2-3ml maximum. Tai pats supranti kiek is litro galima pristampuoti ir kokia kaina uz vieneta tokiu lervuciu, veziuku, slieku Juokiasi . Nu aisku dar reiktu paskaiciuoti kokia kaina gaunasi ten 2-3 lasiuku dazu, bei elektra . Nu bet kaina vistiek gaunasi juokinga

Gerai Gėlė

Taip suprantu , kad seno silikono esi perkepes kalnus . Turiu nupirkes nemazai silikono kuris man pasirode perkietas , pas ukrainiecius sako , kad perlydant sena silikona paminksteja , o gal esi maises sena silikona su nauju silikonu . Jau senai kirbejo mintis kazka panasaus padaryti , bet uzsakyti formas pas lietuvaicius kainuoja ziaurius pinigus , o siusti is Ukrainos nesiryzau , girdejau , kad jie lietuvaiciams nelabai siuncia . Aciu uz atsakyma , privatas manau luzta .

Neabejingas , istikruju seno silikono nesu labai daug perkepes. Kazkiek buvo like ivairiu relaxu , tai tuos buvau perlydes. Tiesa senas silikonas daug smarkiau dumija ir kvapas nuo jo astresnis ( kepant namie visada atsidarykit langa, ijunkit garintuva ). Bei kaip ir minejau senas silikonas issilydes yra tirstesnes konsistencijos . Jeigu daryti visokius slug’us kaip Imakatsu Javastick, ar ta pati Keitech Sexy Impact. Tai is seno silikono jis nebus toks zaismingas ir gyvibingas suteikiant jam animacijos . Kas liecia siuntimus is Ukrainos.Dar buna pas ukrainiecius pirkti kazkokio specialaus skyscio, kurio deka galima silikona paminkstinti : voblery.net/index.php?route=product/product&path=1 01_121&pr oduct_id=382 , bei toks navarotas voblery.net/index.php?route=product/product&path=1 01_121&pr oduct_id=638 . As pirkausi 15 formeliu + spalvos butent is voblery.net . Viska siuncia be problemu. Tereikia uzsiregistruoti . Beja priima paypal apmokejima. Butent taip ir mokejau. Dar vienas dalykas. Perkant is ju, pasirinkite apmokejima Rubliais o ne Eurais. Bendroje sumoje gausis pigiau. Dar pigiau gautusi jeigu leistu rinktis apmokejimo buda grivenom. Gaila , bet mum ta funkcija neprieinama, tik vietiniams. Kas liecia uzsakyma ir servisa. Auksciausiame lygyje Gerai Vakare padariau uzsakyma, kita diena ant vakaro jau dave treking numeri . Lietuvoje buvo po 4-5 dienu . Aisku galima pirkti ir is ebay . Ten auksciau yra trys nuorodos su skirtingais pardavejais. Tiesa pas juos visus tos pacios kur ir pirkau is voblery.net formeles , kurios ale eina po “6YG” pavadinimu. Tiesa dar yra sitas alexform.com.ua . Pas jy irgi yra nemazai formeliu. Bei tokiu kurias esu nuziurejas sau. Vat butent pas sita, nera funkcijos pirkti is Lietuvos, kaip bebutu abydna ( Latvija pvz yra ) . Bet kiek zinau galima asmeniskai susisiekti per VK.COM ir pasidaryti uzsakyma. Bet man rodos su situ butu biski hemarojaus, nes pinigus tektu per western union siusti. O pavienes formeles uzsisakineju is ebay , kaip ir sakiau, tos pacios firmos, tik ale pardavejai kiti. Gaunasi gal keliais eurais brangiau, nei darant dideli uzsakyma . Bet kartais gerai ir taip . Kaina ten gaunasi 17-25 eurai uz formele. Nu kaip uz normalu vobleri. Tik ta forma jau liks tau visiems laikams gi . Jeigu nesudauzysi Juokiasip.s ai dar situos pamirsau baitmold.com/shipping-and-payment/ . Sitie siuncia ir per cia ir per ebay .

zacepas nebutu zacepas jei neuzkabintu…uzkabino

o formu pats gamintis nebandei,ziuriu ner pigios jos?

Šaunu

vaiskas nu cia ne rankom drozineja gi. Ne kiekvienas turi galimybes gaminti ar prieiti prie tokiu agregatu .youtube.com/watch?v=XNhInrC1bFkyoutube.com/watch?v=iWM9lbWCD9kKas liecia branguma. Cia kaip paziuresi .Jeigu formele kainuoja kaip 4-5 pakeliai tos formos guminuku. Tai cia kaip paziuresi. As kai daug laiko gaudantis Atmatoje, Skirvyteje, Pakalneje, Aukstumaleje tarkim starkius. Tai man metant i kariagyna, kur zinai kad stovi starkis, per didelis malonumas laidoti Keitechus, Lunker City , Megabassus ir kitus ale brendus pasidare. Tai kai atsirado galimybe patiems gamintis, tai ispinga guma zenkliai

edvardeli, jei zvejoji du kartus spinu per sezona, tai nedaug palaidoji, pamegink pagaudyt kas antra diena, ir tada paskaiciuok Juokiasi

…o kaaip su zvejyba …su kibumu tu Jusu guminuku?? Rasote kad daug ju ,palaidojat ,-reiskia daznai zvejojat ,0 kaip laimikiai ?gal durnas klausimas bet ,idomu koki zvejybu rezultatai su savadarbiais ? Ar jusu guminukai kibesni ??

rezultatas nuo zvejo priklauso Nustebęs prieko cia guma

Malacius,reikia artele atidarynet Gerai

nu cia nieko agregatais drozt nereikia youtube.com/watch?v=_zsAEOQblKw

kestakas, as biznio is guminuku nedarau ir ju niekam negaminu pardavimui . Guminukas ne vobleris, kuriame stovi sratai, magnetai ir t.t ir kuris yra gamykliskai padarytas pagal tikslingai uzduotus reikalavimus. Aisku poto zvejo fantazija ka su juo veikti . Guminukas tai silikono mase ir dazniausia tik nuo zvejo, bei jo turimo irankio priklauso, kaip tu ta silikona pateiksi zuviai. Kokia animacija, pravedima ir t.t . Jus ka realiai galvojat kad eserys, ar starkis priplaukdomas ispirmo pauosto ar silikonas suvalgomas ar ne? Kelias fotkes radau , kuriu isnaujo nereik is fotiko kelti : Shineris 3" imagizer.imageshack.us/v2/1293x970q90/924/pRsINv.jpg . Beja buvau imetes reportaza apie ta zvejyba. Be sito dar istraukta lydeka, pora lydeku nukirto guma, nes gaudyta be pavadeliu . Shineris 4" imagizer.imageshack.us/v2/933x700q90/924/vENDa6.jpg . Kas liecia lydeku gaudyma, as i jy nesusikoncentraves . Pas mane prioritetas starkis, eserys . Cia sitas modelis voblery.net/index.php?route=product/product&path=9 6_113&pro duct_id=469Vienas mano megstamiausiu masaliuku eseriams . Reik paprasyti kad pagamintu 3 - 4 coliu <A HREF="imagizer.imageshack.us/v2/933x700q90/922/eeV13o.jpg Crazy Fish Nano Minnow kopija imagizer.imageshack.us/v2/933x700q90/923/gZEDCP.jpg Masalas is pirmo zvilgsnio atrodo nieko neissiskiriantis , nedidelis. O bet taciau, labai plati amplitude uodegeles darbo. Ir kuo minkstesnis silikonas tuo israiskingiau juda. Pagauta nemazai eseriu , kolega gera lydeka isprase ant sito mazylio. Prie Ragininku salos ( Silutes rajonas, visiem starkistam zinomas taskas) kazka ikirtos buvo labai rimto. Sunkiai atkele , bet galiausiai atlenke kabli ir nuejo Ir t.t . Mano tikslas ne mesos tris saldiklius primusti . Man patinka pats procesas. Iseini vakare 2-3 valandom pasigauni 3-5 eserius upelyje kuris teka vos ne miesto centre ir zvejybos alki numalsini . p.s Guminuku gamyba juk ne kokia panaceja ir nereikia galvoti, kad kibs ziauriai ant savu . Geriau uz firminius ir panasiai . As nuo saves galiu pasakyti tik tiek , kad as nebeperku gumos is parduotuves, nes mane pilnai tenkina tai ka pasidarome patys. Buvo like du guminukai kuriuos siusdavausi. Tai Megabass Hazedong shad "3 ir Relax Kalifornia . Pirma is paminetu jau formeles galima gauti . Kas idomiausia padaro nuo 2 iki 10 coliu, kai originalas eina 3 , 4,2 ir dar man rodos kazkoks dydis. Beliko Relax Kalifornia atrasti ir bus vsio