Kai subręsiu!

sikseris>Tiek aš nevažiavęs Cha cha Pats per parą kokius 800km max. Bet esmė ne tik km, bet ir laikas, kiek važiuoji. Aišku 2200km tai su mašina vistiek daug valandų gaunasi Cha cha

Be miego esu pralekes 1100km , stodavom tik i degaline.Antras prisedimas 900km buvo tada. O siaip ana vasara nei daug, nei mazai per 3men 11k km.

Tuojaus areis bura, papasakos jums snargliams kas yra km. Ir kaip trip’ai sukasi Cha cha

O tarp tripu dar darbas kranu

O buromostatas dar gyvas?

Nemalonus tavo klausims

Tiesiog tikri šoferiai senai išmirė, todėl ir klausiu

vienas pats 1700 km stojant tik i degaline, bet i gala jau vaidentis pradeda Nežinau

Esu iš Lietuvos į UK parvažiavęs be miego kažkada seniai per parą. Su stojimais tik kurui/wc/pavalgymui. Principai neleido sustot, kai kelionės pradžioj susiginčijom su dar ne žmona tada Cha cha Paskutinius kelis šimtus kilometrų, tai jau savo galimybių ribas išbandinėjau.

Paskutinį kartą vienu prisėdimu Vilnius-Hanoveris atrodo. Su vito nauju, visai gerai susivažiavo. NorėČ macan pabandyt, kažkaip

Wilno-Praha-Bavarija-Povieta-Nurburgringas-Wilno 47xxkm nuo praeito ketvirtadienio 19:00. Pries valanda grizau. Vakar 900+, siandien 900, bet nepersitempiant. Net su kietu e46 neskauda nei nugaros, nei koju. Pozicija sedejimo reikia pasirinkt manau. P.s. kvatre, kiek i savas puti, kad minkstos tau jos? Gal pas mane priekis lengvesnis, bet tikrai is saves perdaug nesivarto, KAIP GATVINES. ZR ir slegis 2.4.

Man vartosi, pučiu pagal standartą, 2’3-2.5 atrodo. Žieminiai Barumai buvo standesni. Buvau radęs tokį komentarą anglų internetuose, man kažkaip panašu pasirodė.

As jau ties Vln miegot pradedu Cha cha

Man vairavimas tolimus atstumus yra peiliu peilis. Sakykim šviesiuoju paros metu(vasara), jei gerai naktį išmiegojus galiu važiuoti nuo 7,00 ar 8,00 iki kokių ten 23-24val kol jau pilnai tamsu. Ir viskas, pradeda vaidentis ir t.t… Čia jau Max ma max. Jei pavargęs, blogos nuotaikos, ar ten mašina kokia ale krovininė tai išvis žiūrėk jau kokią 21-22val jau nebepavairuoju. Bet iš kitos pusės čia 12-16val vairavimo, tas yra tikrai labai daug. O sakykim žiemą, tai išvis ten nuo kokių 8,00 iki 20,00 jau nebelabai eina ilgiau pavairuot… Gal kad mano regėjimas ne idealus… bet akys miritnai pradeda trauktis, mirksėt pradedu… Na man su miegu išvis problemų nėra aš atsigulu ir per max minutę užmiegu visada Cha cha tai ir prie vairo tas pats, pradeda greit migdyt mane.

Kai yra su kuo pasikeisti, tai tie km gana lengvai sukasi, jeigu soferis ne kaip mano zmona, tai-as paskui pavairuosiu, dar byski nedabar, ir parvairuoji vienas nuo londes iki kauno Šypsena

Ai nu is serijos aBsikeist. Cha cha per menesi 2 baudos uz greiti. Viena is galo, tai paliubasu zmonai supurciau bauda, kita is priekio. Nu tai sak0w vel zmona, sako nepanasi, sakow gere nenaudele 2 savaites Juokiasi 6e. Dar turiu uošvienė su teisem Juokiasi