kai pasiilgsti....

niu vo.sakiau…jei nera zmoniu kuriu tau galetu trukti-reiskiasi ju isvis ir nera…nejau neturi draugu kuriu galetum pasiilgt?tevu?broliu?seseru? Apakęsnetikiu! Ne

O salies,tautos…lietuviu nepasiilgsti?

Matyt skirtingai žiūrim į šio pasaulio vertybes… sveikinu išaugus gražioj šeimoj…

(nezinau ka pasakyt,Armi)

Nesvarbu kokia seima…sirdis juk lietuvio,kraujas irgi…nebent ne…Tada atsiprasau Nekaltas

Sutinku, kad nuskambėjo gan žiauriai, galų gale ir išvažiavęs ilgesniam laikui niekur nebuvau Liežuvis Tiesiog šiuo atveju suabejojau ar atsirastų kas pultų man į glėbį grįžus Nekaltas Vienu žodžiu - nedetalizuosiu Ne

Na va,o dazniausiai ilgesys atsiranda tik kur nors toliau isvaziavus…Supranti,kad kazkam tu rupi,kad kazkas apie tave galvoja,kad tu be kazko negali…Tikrai…net neabejoju,kad pradetum jausti ta pati Taip

sakai grazioj seimoj…tik nereikia…mano seima sugriuvo man bunant devyneriu.nuo to laiko-tai dazniau skambus zodis nei teisybe.bet ir as nedetalizuosiu.nors ir kaip butu(ir yra)pikta ant ju-vis tiek pasiilgstu… Nežinau

Aišku… kai kur nors išvažiuosiu - papasakosiu kaip buvo…o kol kas nesvaičiosiu su savo ne itin protinga ir blaivia galvele…

O salies,tautos…lietuviu nepasiilgsti? ne tik situ dalyku.juk rasiau-net oro pasiilgau,tai apie sali ir tauta net nesneku… Nežinau

ne tik situ dalyku.juk rasiau-net oro pasiilgau,tai apie sali ir tauta net nesneku… NežinauZinau sita jausma…Puikiai tave suprantu Nustebęs

kur gi ne Liežuvis

Zinau sita jausma…Puikiai tave suprantu Nustebęsvat pagalvojau rimtai keista Nekaltas atrodo, nieko gero ir pasiilgstamo pas mus nera, o vis tiek kazkokia trauka visada partempia atgal…

vat pagalvojau rimtai keista Nekaltas atrodo, nieko gero ir pasiilgstamo pas mus nera, o vis tiek kazkokia trauka visada partempia atgal… Nebereikalo sako,kad savam kraste ir tvoros zydi… GėlėAs irgi jau pasiilgau…Nors ir netoli nuo Lietuvos,bet…

MandL rašė:

Švedijoj, ane Liežuvis ???

Tikrai taip Taip

nu va. mano mokyklos draugas ten sedi. Kviete atvaziuot ir gyvent pas ji, kol atsistosiu ant koju. Kokiam pusmeciui noretusi kur nors islekt pasimokyt Nekaltassvedu jau ismokai ???

Tikrai taip Taip

Net negalvoju mokytis,nes man ju kalba slyksti,o be to visi puikiai cia angliskai supranta Cha chaO islekti pasimokyti irgi gerai…Beje,cia imanom air is stipendijos pinigu susitaupyti Taip

Neįsivaizduoju… Nekaltas Jaučiu nei savaitės neištverčiau be šeimos Apkabinimas, draugų Girtas ir artimųjų Drovus Ne