kai paliekate savo auto servise AUTO JAU APZIURETA!!!

Palieku, ir kartais ne vienai dienai. Garazeliui kokiam tai aisku nepatikeciau savo masinos, bet kokiam rimtam servise kodel gi ne?

palieku, tai ką jūs galvojat, kad pas gerus meistrus eilės nebūna? Kad jūs atvažiuojat ir iš kart visi meistrai puls prie jūsų mašinos, nes darbo pasiilgo? Taip būna nebent ten kur padangas tik permontuoja ir tai ne šiuo metu

O kai dar remontuoja ne vienas meistras, kai pareina viskas ir vienu metu, kai visi savo srities specelistai darbuojasi is eiles, tai tada su masiniuke tenka ilgam atsisveikint.

Panašiai buvo man, apsaugas nuo variklio nuardė 1 meistras, o po kelių dienų dienų sudėti jas reikėjo kitam, vargo jaunuolis dėliojo dėliojo dirbo viršvalandžius (ir dar penktadienį), bet surinko, kur dėsis jei pažadėjo tą dieną atiduoti auto

Gerai, masina palikt palieku ir as, bet kaip del dokumentu, nafik servizai reikalauja dokumentu, antai kaip tech. paso???kokiems galams jiems to reikia??? gal kas pakomentuosit si reikaliuka, nes vienas mano draugelis(teisininkas) sake nepalik savo dokumentu, nes rakciukai vistiek yra, tai masina gali nuvaryti, nebent jie ta savo uzpildyta balanka su servizo antspaudu perduotu tau…kaip cia yra???

Nu tipo kaip man sake, tai jei mentai prisikabintu su klausimeliu: kieno cia masina ardai? Arba kaip man buvo, reikedavo gerokai palaukt ir nemazai pravaziuot kad pamatyt kame beda (cia variklije, kol jis uzkais), tai ir vazinejo meistras su mano masina… O siaip dokumentu as nebepalieku, o tai paciam paskui neramu buna.

Man tai varikli taise vienas, elektra kiti, vaziuokle treti, sankaba tai jau net nezinau, kiti, ar tie patys. Meistrai jau net nesake kada man masina grazins kai as jiems isvardinau ka ten daryti reikia.

buna, kad ir meistrai paskraido su autom, ypach jei kokia retesne arba sportine atvarai Šypsena Su mano per diena sugebejo 50km prasukt po Kauna, nors i tai demesio perdaug ir nekreipiau Šypsena

nu pas mane tai paprastas GOLF’as, tai kad abejoju ar jiem patiem labai idomu butu su juo smagintis

geriems vairuotojams- dokumentai nereikalingi… Nekaltas

Gerai butu jei tik toks skirtumas butu. Realybeje reikia prideti po 100-150lt, kad nusipirkti normalias Pirelli padangas.

Rimtuose servisuose dar nesu mates, kad meistras sestu uz varo ir vaziuotu kazka isbandyti. Po ilgu atsikalbinejimu geriausiu atveju sutinka salia pasedeti. Del masinos palikimo, tai esu palikes ir ne karta. Buna kad ryte nuvarai, apie pietus taiso, o vakare grizdamas is darbo pasiemi. dar jokiu nesamoniu nepasitaike. Aisku pinigines, mobiliakus reikia susirinkti.

tavo atveju siulyciau pasilikti, servise, kad neduot garantijos padarys, kad nereiktu jiem tu padangu keisti naujom. o diena tokiam darbui tikrai per ilgas laikotarpis, tu pasiulyk taip: pasakot konkrecia valanda atvarau, pabuni kol paziuri ir sutvarko ir mini.

Buna bajeriu, kai chebra sutvarko masina, o savininkas atsisako moketi, vot ner babkiu, duok masina nuvaziuosi pasiskolinsiu ir ragai, o kai dok. paimti reik moket.

Kazkaip man irgi palikti servise auto nelabai norisi. Ir ne del to jog gali pasivezinti ar apvogti.Tiesiog, kad ir kaip gerai apie save atsiliepiancio serviso darbuotojai linke pachalturinti.O tuo labiau jei reikia koki intelektualesni darba nudirbti ne tik akuma pakeisti.BUna kad iki galo ne viska padaro, mazdaug tam kartui gerai, o pralekus koki 1000 km vel reik bildeti i servisa.Ir isvis kartais tiek prigrybauja jog del ju klaidu gali zmogus ir uzsimusti, kaip man yra teke aptureti.Tvarke vairo kolonele ir prisuke pamirso uzsplintuoti, nuvaziavus paie 500 km pajutau jog kazkas netvarkoj su valdymu, sustojau apsiziurejau ir ka, vienas varztas jau iskrites kitas ir tik tik laikosi.Turbut isivaizduojat kas butu nutike jei kolonele butu atsisukusi pilnai kokioj magistralej prie 140 km/h greicio…

buvau servise. is pradziu meistras pabande pavaziuoti. sako biski veda i kaire.sukeite priekinius ratus. tada pavazeves pamate, kad vede i desine. viskas taip pat kai as bandziau. nusprende daryti suvedima. padare. visvien tas pas- veda i kaire puse atkeitus ratus. vienu zodziu ta diena nieko ir nepadare. situacia dabar tokia- jei bus tas pats ir su naujom padangom tada reikes uz viska sumoketi ka meistrai dare. viso 96Lt. bl** as uz tiek nauja galejau nusipirkti ir nesukciau sau galvos. tai dabar nezinau ar vaziuoti ten bandyt su naujom padangom ar ne. ar tenkintis tuo ka turi???

Niekada nepalieku savo masinos servise vienos.

O ar turi servisas duoti man koki popieriu patvirtinanti, kad is manes paeme masina remontui ar pan.?

nu reik stengtis nepalikt… palikau as savo po avarijos… taj atsiemus nebegalejau pirmo begio ijungt…ko pasekoje pakeista greiciu deze… ispradziu galvojau kad gal nuo avarijos atsiliepe taj todel nieko nesigincijau, bet po to ne vienas meistras sake kad negalejo nuo tokios avarijos taip pasidaryt… taj ka paskui ten su jais ir taip prisigincijau tolko jokio…

Autopluse tai uzpyldai toki lapa kad palieki auto remontui.