Kai nukrato šiurpas...

nu nepastebjau dar, kad man praejus kokia panele susipurtytuCha cha

karta ir man kazkas tokio kraupaus buvo…su drauge vaiksciojom po parka. Plepejom, grozejomes jau tirpstanciu sniegu ir pan. Zmoniu beveik nebuvo, nes ten kaip ir toks miskelis, tik su takeliais, suoliukais ir pan. taigi sutikti ten zmogu gana retas atvejis. Pro mus praejo vaikinas. jis uvo apsirenges normaliai, taciau turejo ilgus juodus plaukus uzleistus ant veido Praeidamas jis i mus atsisuko ir paziurejo tokiu zvilgsniu…nu butu sunku isivaizduoti, tai buvo toks kraupus vaizdas, as suakmenejau is baimes, norejau verkti, rekti it begti kuo toliau. bet negalejau pajudeti, nes buvau tiesiog suakmenejusi is baimes. Mano drauge jaute ta pati, ji net nugriuvo, sake, kad jai tiesiog kazkas pakirto kojas. Viskas truko tik akimirka, taciau atsiminimai toki ryskus…as dar ilgai sapnuodavau ta vaikina… neisivaizduoju kas jis ir kodel mus taip paveike…ka manotE?

na,kad vaiduokli sutikai-tai abejoju…bet pagal aprasyma tai galejo buti satanistas…siaip tai as niekad per daug ju nebijojau,bet kai suzinojau,kokie jie buna ziaurus(viena drauge pasakojo,nes jos brolis buvo ten isimaises ir paskui metus gulejo psichnej) tai tikrai tikiu,kad vien nuo zvilgsniopakerta kojas-jei yra ismokyti suoncentruoti visas blogas energijas,esancias zmoguje…

na as ir nemaniau kad ten kazkoks vaiduoklis Ne Gal but satanistas…nezinau, tik aisku viena, jis buvo ne toks kaip visi kiti normaluss zmones Apakęs

buna kad ne shiurpas krecia…o per shirdi taaip pereijna lyg kazkas…po to jauties kaip nesavoj vietoj kazkaip Nekaltas toks jauduliukas su baime po kuna begioja… na man taip dazniausiai buna kai sutinku vaikina, kuris lyg jaucia man kazka, o as ji atstumiu, kiekviena karta kai jis prisiartina archiau nei reiktu…
che tas pats, savizudis arba juodaja magija propaguojantis?

paziurek sestaji pojuti…cia tox filmas…Kietas

kiek kartu bandei zudytis…Cha cha

blyn kas cia yra…gal kox numirelis ranka ant peties padejo, kad pradejo siurpas purtyt…arba cia jusu pasisakymu persiskaiciau…Pavargęs

Na kaip einant pro zmogu nukrato tai nzn kodel, bet mano mociute (liaudies ismintis Mirkt) siaip nukracius siurpui tai sakydavo, kad mirtis pasiziurejo Baisu… Baisu

buna kartais kad praeina koks zmogus ir buna tikrai nemalanu, taciau retai susimasatu kodel taip yraNekaltas kazkaip nedaznai tas rupiNekaltas
tikrai netikiu kad siurpas krecia nuo "juoduju burtinku" ar bandziusiu zudytis… juk siais laikasi zmones dauka snekaNekaltas

Buna,bet tuomet kai jau esu gerai imigus…Kartais net kojos keliasi,o kai pajuntu vel nusileidzia… Nekaltas

h,…labi jau jauyri esi…, kad tokius daykus jaust sugebi LaimingasGerai