Kai kunas visas sala? Metizol vaistai ? Vel ziauriai sala rankas

Na man irgi kojos shala zhiema/vasaraNežinau visada miegu su kojinem,del ko pasitaiko ir nelabai patenkintu, ir net shalchmire mane vadinanchiuNekaltas bet nieko negaliu sau padaryti - diena net ir bunant namie, triusiant virtuvej ar kuichiantis kambary - nieko, bet tik atsisesk prei pc, o dar geriau - ishok i lova - viskas!!! pedos ledines. ir tai jau kokia pora metu. pastebejau, tesiasi. o spaudimas pas mane aukshtas…nu vienok gerai, mochiute nepraranda mezgimo iprochiu.

gali buti, nieks nuo to nera apsaugotasNekaltas

lietuviai - tauta be humoro jausmo, todel ir mirsta zmones skausmingai ir depresijoje Cha cha
asmeniskai manau, kad juokauti galima apie viska

aplamai medikai pasižymi pačiu lėkščiausiu humoru.

Nzn, net ka galvot, sake gal cia del hormonu kiekiaus sumazejimoNekaltas Bet,kiek jau nusibodo su tais gydytojais bendrautNekaltas
O vakar rodos taip ramiai diena praejo, bet visa diena rankos uzsalusios, net nejauciauNenepadeda ne mirkimai, ne voneles, ne trinimai niekasLiūdnas

buvo kazkoks Maluko skaitalas-romanas, ten personazas toks egzistavo, kuriam visada salta buvo, gyveno vo sne i peciu ilindes… Šypsena

Gyvenk ramiai nieko Tau nera juk galu gale lauke nakti minusine temperatura o radiatoriai nesildoLiūdnas As amzinai saltom rankom vaikstau ir niekas man nepadeda tik siltas zmogus saliaApkabinimasApkabinimasApkabinimas

geriau pagalvok, kad kiekviena ryta gali atsiverti smegduobe prie tavo namu, arba lipdama laiptais suklupsi ir versiesi aukstielnika ko pasekoje istiks kaukole… na zodziu pasuk smegenaites, yra del ko pnerimauti Cha cha

Zinai, man tavo nesamones ne truputeli nera idomios, jei neturi ka pasakyt isvis patylekNekaltas

kokie mes jautrus Šypsena

tema nebetenka prasmės.

sukurime kita tema, visi eime ten, kolektyviai paverksime Cha cha

As buciau rami, bet,kad man tik keli menesiai,kai taip jauciuosNekaltas Todel ir esu nerami, o gydytojai pokolkas nelabai ka tepasakoNekaltas Vis pasakymas jautrus nervaiNekaltas

Jautrus nervai??? Gali buti manau, nes as ir jautri esu. Na o kad nervus kiek nuramint paklausk vaistinej, man del jautrumo buvo israse "Melistonik" (berods taip vadinasi ar bent l.panasiai). Gal padetu?

Nu bliamba, kaip jūs taip galite? verčiate kartotis ir kartotis. Pas kiekvieną priežąstys kitokios ir kokie medikamentai tiko vienam - gali netikti ar net pakenkti kitam.
Vaistų parinkimas - individualus dalykas. Ir dar "berods taip vadinasi…"
Sveikata klaidų neatleidžia.
Imkitės proto!

Cia mano adresu sakai ar neŠypsena as nesakau pirkti konkretaus dalyko, tik kad vaistines pasiklausti, o toks datykas kaip “Melistonik” tinka daugumai ,nes tai ne vaistas o zolelesŠypsena

Gerai, tuomet galima gerti arbatas Neuro 1,2,3 ir kunas susils ir nervus atpalaiduos ir nusispirk nereikia jokio vaistininko.

Jeigu jau yra problema su somatime išraiška, tai joks žolelių arbatų gėrimas nebepadės, o tik padidins potencialių depresininkų ir psichosomatinių ligonių gretas.

Dažnas F32 F31 ir etc diagnozes turintis, paklaustas, " kur jis buvo ankščiau" sako, kad gėra arba alkoholį, arba arbatėles arba šiaip visokias kaimynų patartas nesąmones…

Apie Metizol tabletes gal kas kokiu atsiliepimu turit?

Nuo pat ryto negaliu sala rankos Žliumbia O tureciau isvaziuot i kelione, bet kad taip jauciuos Žliumbia

o tu problemu sus stuburu neturi?