kai kelnese DEPRESIJA Atnaujinta

Mokykis mokykis… Mirkt

Svelniai Juokiasines jis pats pasiduoda Juokiasi

kai turiu toki pavyzdi pries akis, tai nesimokyt, butu beprotybe Mirkt

Koki toki pavyzdi Pavargęs

Juokiasi Juokiasi Juokiasi Liežuvis

nu ka ka, jeinera pilnos komplektacijos nieko ir nepadarysi! uztat lieka rankos kojos ir kiti zaisliukai po ranka… Mirkt(berniukams tik rankos ir kojos)

Priverstinai…A kas daugiau belieka…Juk alkana boba blogiau nei…(nesugalvoju kas…Bet labai blogai) Cha cha

nenoriu zaisliuku Ne

vat butent Žliumbia

Nezvenk…Mokykis…Nes daugiau niekur tokiu pamoku negausi Mirkt

tada rankos kojos lieka… Mirkto siaip su mergytem pabandyk… kas zino gal patiks, gal orientacija pakeisi Nekaltas

Baisunet nesiruosiu Veee

yra neapsisprendus nori ar ne. kai rekia noriu noriu noriu noriu, o po to ai nuotaikos nera nebenoriu noras dingo, po to vel noriu noriu noriu…

Gerai nei pazadintas lokys Juokiasi Juokiasi o ypac as alkana Kanda Drovus

Jo ma jo. Gelbet mergina reikia. Man sirdis krauju lejasi…

aha, Moniq* i sulini spajudai… ka gali kaip gyvenimas susisuks… Mirktnors as ir nenoriu su baxurais… Veeeslykstu bjauru, net pagalvot apie tai!!!

Soriukas, bet tada Tau dar tikrai neteko alkanos matyti…Nes jau ji tai tikrai zino ko nori Juokiasi

na tikrai zinau, kad mano gyvenimas i ta puse tikrai nepasuks Veee

Apakęs blin nukastruosi mane ar ka? Pavargęs Juokiasitai as padet zmogui norejau, o tu iskart taip puoli mane Baisutai as ir neflirtuoju… tik istiesiu pagalbos … Cha cha

As taip pat Baisu Musu alkanu i viena kaima geriau neleisti Juokiasi Juokiasi Juokiasi